Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-383/VII "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 2-53/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-222/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 9-222/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-383/VIІ "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 663,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 084,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 36 579,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 723,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттер -0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо -0,0 мың тенге;
қаржы активтерін сатып алу -0,0 мың тенге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың тенге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы– -1 060,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 060,0 мың теңге;
қарыздар түсімі -0,0 мың тенге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың тенге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-383/VIІ "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 10 мая 2023 года № 2-53/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-222/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2023 № 9-222/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-383/VIІ "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 663,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 084,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 579,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 723,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциями с финансовыми активами -0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов -0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 060,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 060,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;