Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-210/VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №8-185/VIII "Үржар ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 56 577,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 183,0 мың теңге;
2)шығындар – 64 030,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-210/VIII.
В соответствии пунктам 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункту 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №8-185/VIII "О бюджете Урджарского района на 2024-2026 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 577,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 394,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 183,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 030,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 453,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 453,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 453,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 17.07.2024 № 15-318/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – -7 453,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 453,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 453,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата области Абай от 17.07.2024 № 15-318/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).