Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін қаттытұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 9-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2, 3 тармақшаларына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 3 ноября 2023 года № 9-3
В соответствии с подпунктом 2, 3 пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жамбылского района РЕШИЛ:

1. Жамбыл ауданы бойнша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жамбыл ауданы бойнша, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің №1, 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат төрағасы М. Шайдаев
Шешімге № 1 қосымша
Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы жіне
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жамбылскому району согласно приложению № 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тариф для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жамбылскому району согласно приложению №1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
районного маслихата М. Шайдаев
Приложение №1 к решению
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жамбылскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные
и неблагоустроенные
1 житель