"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жалдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 046 882 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 715 043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 642 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 965 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 268 232 мың теңге.
2) шығындар – 11 190 463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 152 225 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 223 366 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 71 141 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 061 776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 061 776 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 132 917 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 71 141 мың теңге;

"О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2023 года № 14-3.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 901 665 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 711 043 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 042 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 565 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 133 015 тысяч тенге.
2) затраты – 11 045 246 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 154 775 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 223 366 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 68 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 064 326 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 064 326 тысяч тенге:
поступление займов – 1 132 917 тысяч тенге;
погашение займов – 68 591 тысяч тенге;

бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 234 030 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 16.05.2024 № 21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 11.07.2024 № 24-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 04.11.2024 № 31-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 33-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

используемые остатки бюджетных средств – 234 030 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2024 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 16.05.2024 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11.07.2024 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 04.11.2024 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. 2024 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жуалы ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
3. 2024 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 15 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әкімшілік-аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Объем трансфертов бюджетам сельских округов на 2024 год определяются на основании постановления акимата Жуалынского района.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в объеме 15 000 тысяч тенге.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально - экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.