"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 590 904 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 410 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 122 254 мың теңге.
2) шығындар – 8 824 934 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 154 775 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 223 366 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154 775 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154 775 мың теңге:

"О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2023 года № 14-3
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 590 904 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 410 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 122 254 тысяч тенге.
2) затраты – 8 824 934 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 154 775 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 223 366 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 68 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154 775 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154 775 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 223 366 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 68 591мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 234 030 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жуалы ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.

поступление займов – 223 366 тысяч тенге;
погашение займов – 68 591 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 234 030 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2024 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем трансфертов бюджетам сельских округов на 2024 год определяются на основании постановления акимата Жуалынского района.

3. 2024 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 15 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әкімшілік-аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы З. Бурлибаев

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в объеме 15 000 тысяч тенге.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально - экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного
маслихата З. Бурлибаев