"Қордай аудандық маслихатының регламентін бекіту туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы №26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 3-5 шешімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 190 Жарлығына сәйкес, Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қордай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 26-2 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2119 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған шешіммен бекітілген Қордай аудандық мәслихатының регламентінде: бүкіл мәтін бойынша "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысының", "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысына", "мәслихаттың хатшысы", "мәслихат хатшысын", "мәслихатының хатшысы", "жаңа хатшыны", "мәслихаты хатшысының" деген сөздер тиісінше "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасының", "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасына", "мәслихаттың төрағасы", "мәслихат төрағасын", "мәслихатының төрағасы", "жаңа төрағаны", "мәслихаты төрағасының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 27 января 2014 года № 26-2 "Об утверждении регламента Кордайского районного маслихата"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 17 мая 2023 года № 3-5
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 апреля 2023 года № 190, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 27 января 2014 года № 26-2 "Об утверждении регламента Кордайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2119) следующие изменения:
В утвержденном вышеназванным решением регламенте маслихата: по всему тексту слова "секретарем маслихата", "секретаря маслихата", "секретарь маслихата", "секретарю маслихата", "нового секретаря" заменить, соответственно, словами "председателем маслихата", "председателя маслихата", "председатель маслихата", "председателю маслихата", "нового председателя".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков