Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 25-2 "2023-2025 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 6-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №25-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 258 943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 229 021 мың теңге;
2) шығындар – 266 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2023–2025 годы" от 23 декабря 2022 года №25-2
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 5 июля 2023 года № 6-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №25-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы– 258 943 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 29 922 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –229 021 тысяч тенге;
2) затраты – 266 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 061 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 061 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 061 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурықов

5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 061тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7061 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 061 тысяч тенге."
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата
Мойынкумского района Саурыков Н.