Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №38-2 "2023-2025 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 12-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №38-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2023-2025 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–1 432157 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –152 496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 513 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–1 279 148 мың теңге;
2) шығындар–1 454181 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу–0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №38-2 "О бюджете города и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 8 декабря 2023 года № 12-2
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №38-2 "О бюджете города и сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –1 432 157 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 152 496 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 513 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 279 148 тысяч тенге;
2) затраты– 1 454 181 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -22 024 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–22 024 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–22 024 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Садубаев

4) дефицит (профицит) бюджета – - 22 024 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –22 024 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств–22 024 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата К. Садубаев