"Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2022 жылғы 3 мамырдағы № 165 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2023 жылғы 3 ақпандағы № 55 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2022 жылғы 3 мамырдағы № 165 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларында:
Жоғары басшы құрамның лауазымдарына арналған күнделікті және салтанатты нысанды киім деген 1-бөлім мынадай мазмұндағы 31-тармақпен толықтырылсын: "31. Заттың атауы: қою көк түсті шалбары бар, сыдырма күрте, Өлшем бірлігі: жиынтық, Бір қызметкерге арналған заттар саны: 1, Мерзімдері (айлар): 36;".
Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған киім (ерлер) деген 2-бөлімнің 21-тармағында "қара түсті галстук" деген сөздер "қою көк түсті галстук" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-бөлім мынадай мазмұндағы 28-тармақпен толықтырылсын:
"28. Заттың атауы: қою көк түсті шалбары бар, сыдырма салынған күрте, Өлшем бірлігі: Жиынтық, Бір қызметкерге арналған заттар саны: 1, Мерзімдері (айлар): 36;".
Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған киім (әйелдер) 3-бөлімнің 22-тармағында "қара түсті галстук" деген сөздер "қою көк түсті галстук" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бөлім мынадай тармақшамен толықтырылсын:
"27) Заттың атауы: қою көк түсті шалбары бар, сыдырма салынған күрте, юбкасы, Өлшем бірлігі: Жиынтық, Бір қызметкерге арналған заттар саны:1, мерзімдері (айлар): 36;"
2) Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жоғары, аға және орта басшы құрамдарының лауазымдары үшін нысанды киім мен айырым белгілерінің үлгілері" қосымшада:

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 3 мая 2022 года № 165 "Об утверждении натуральных норм обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 3 февраля 2023 года № 55
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 3 мая 2022 года № 165 "Об утверждении натуральных норм обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) следующие изменения и дополнения:
1) В Натуральных нормах обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы), утвержденных вышеназванным приказом:
Раздел 1 Парадно-выходная, парадная и повседневная форменная одежда для должностей высшего начальствующего состава дополнить пунктом 31 следующего содержания: "31. Наименование предмета: куртка на молнии с брюками темно-синего цвета, Единица измерения: комплект, Количество предметов на одного сотрудника: 1, Сроки (в месяцах): 36;".
в п. 21 раздела 2 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (мужчин) слова "галстук черного цвета" заменить словами "галстук темно-синего цвета";
Раздел 2 дополнить пунктом 28 следующего содержания:
"28. Наименование предмета: куртка на молнии с брюками темно-синего цвета, Единица измерения: комплект, Количество предметов на одного сотрудника: 1, Сроки (в месяцах): 36;".
в п. 22 раздела 3 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (женщин) слова "галстук черного цвета" заменить словами "галстук темно-синего цвета";
Раздел 3 дополнить подпунктом:
"27) Наименование предмета: куртка на молнии с брюками, юбка темно-синего цвета, Единица измерения: комплект, Количество предметов на одного сотрудника:1, Сроки (в месяцах): 36;"
2) в Приложении к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) "Образцы форменной одежды и знаков различия для должностей высшего, старшего и среднего начальствующего составов Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)":

2.1-тармақта 6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "6) қою көк түсті галстук;";
2.3-тармақта 4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "4) қою көк түсті галстук;";
2.4-тармақта 7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "7) қою көк түсті галстук;";
2.5-тармақта 7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "7) қою көк түсті галстук;";
3.1-тармақта 5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "5) қою көк түсті галстук;";
3.3-тармақта 4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "4) қою көк түсті галстук;";
3.4-тармақта 7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "7) қою көк түсті галстук;";
3.5-тармақта 7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "7) қою көк түсті галстук;";
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшадағы Жоғары басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киім деген 1-бөлімнің Жазғы салтанатты нысанды киім (4-сурет) атты 1.4-тармағы мынадай тармақшамен толықтырылсын:
"5) ақ түсті ұзын жеңді жейде;"
4-сурет. Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Жоғары басшы құрамның жазғы салтанатты нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Жоғары басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киім деген 1-бөлімнің Күнделікті жазғы нысанды киім (8-сурет) атты 1.8-тармағы мынадай тармақшалармен толықтырылсын:
"6) ақ түсті ұзын (немесе қысқа) жеңді жейде;"
"7) көк түсті футболка."
5-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшаның Жоғары басшы құрамның күнделікті нысанды киімі мынадай суретпен толықтырылсын:
11-1-сурет. Жоғары басшы құрамның күнделікті нысанды киімі.
8-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшаның Жоғары басшы құрамның жазғы нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
9-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшаның Аға және орта басшы құрамның салтанатты нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
2.2-тармақ. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киiм (ерлерге) деген 2-бөлімнің Салтанатты жазғы нысанды киім (10-сурет) атты 2.2-тармағы мынадай тармақшамен толықтырылсын:

в пункте 2.1 подпункт 6) изложить в следующей редакции: "6) галстук темно-синего цвета;";
в пункте 2.3 подпункт 4) изложить в следующей редакции: "4) галстук темно-синего цвета;";
в пункте 2.4 подпункт 7) изложить в следующей редакции: "7) галстук темно-синего цвета;";
в пункте 2.5 подпункт 7) изложить в следующей редакции: "7) галстук темно-синего цвета;";
в пункте 3.1 подпункт 5) изложить в следующей редакции: "5) галстук темно-синего цвета;";
в пункте 3.3 подпункт 4) изложить в следующей редакции: "4) галстук темно-синего цвета;";
в пункте 3.4 подпункт 7) изложить в следующей редакции: "7) галстук темно-синего цвета;";
в пункте 3.5 подпункт 7) изложить в следующей редакции: "7) галстук темно-синего цвета;";
пункт 1.4. Летняя парадная форменная одежда (рисунок 4) части 1 Форменная одежда для должностей высшего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктом:
"5) рубашка белого цвета с длинным рукавом;"
рисунок 4. Летняя парадная форменная одежда высшего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
пункт 1.8. Летняя повседневная форменная одежда (рисунок 8) части 1 Форменная одежда для должностей высшего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктами:
"6) рубашка белого цвета с длинным (либо коротким) рукавом;"
"7) футболка синего цвета."
рисунок 5. Повседневная форменная одежда высшего начальствующего состава приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить рисунком:
Рисунок 11-1. Повседневная форменная одежда высшего начальствующего состава.
рисунок 8. Летняя форменная одежда высшего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
рисунок 9. Парадная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
пункт 2.2. Летняя парадная форменная одежда (рисунок 10) части 2 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (мужчин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктом:

"5) ақ түсті ұзын жеңді жейде;"
10-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамының лауазымдарына арналған жазғы салтанатты нысанды киім мынадай суретке өзгертілсін:
2.3-тармақ. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киiмi (ерлерге) деген 2-бөлімнің Күнделікті нысанды киім (11-сурет) 2.3-тармағы мынадай тармақшамен толықтырылсын:
"7) қою көк түсті шалбары бар сыдырма салынған күрте;"
11-сурет. Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның күнделікті нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
11-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның күнделікті нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
11-1. сурет. Аға және орта басшы құрамның күнделікті нысанды киімі
2.6-тармақ. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киiм (ерлерге) деген 2-бөлімнің Күнделікті жазғы нысанды киім (14-сурет) атты 2.6-тармағы мынадай тармақшамен толықтырылсын:
"6) ақ түсті ұзын (немесе қысқа) жеңі бар жейде;"
14-сурет. Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен (ерлер) қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның күнделікті нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
15-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның салтанатты нысанды киімі (әйелдер) мынадай суретке өзгертілсін:
3.2-тармақ. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киiм (әйелдер) деген 3-бөлімнің Салтанатты жазғы нысанды киім (16-сурет) атты 3.2-тармағы мынадай тармақшамен толықтырылсын:

"5) рубашка белого цвета с длинным рукавом;"
рисунок 10. Летняя парадная форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
пункт 2.3. Повседневная форменная одежда (рисунок 11) части 2 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (мужчин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктом:
"7) куртка на молнии с брюками темно-синего цвета;"
рисунок 11. Повседневная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
рисунок 11. Повседневная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава приложение к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить рисунком:
Рисунок 11-1. Повседневная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава.
пункт 2.6. Летняя повседневная форменная одежда (рисунок 14) части 2 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (мужчин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктом:
"6) рубашка белого цвета с длинным (либо коротким) рукавом;"
рисунок 14 Летняя повседневная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава (мужчин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
рисунок 15. Парадная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава (женщины) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
пункт 3.2. Летняя парадная форменная одежда (рисунок 16) части 3 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (женщин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктом:

"5) ақ түсті ұзын жеңі бар жейде;"
16-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның салтанатты нысанды киімі (әйелдердің) мынадай суретке өзгертілсін:
3.3-тармақ. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшадағы Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киiм (әйелдер) деген 3-бөлімнің күнделікті нысанды киім (17-сурет) атты 3.3-тармағы мынадай тармақшамен толықтырылсын:
"7) қою көк түсті шалбары бар (немесе юбкасы бар) сыдырма салынған күрте;"
17-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшадағы Аға және орта басшы құрамның (әйелдердің) күнделікті нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
17-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшаның Аға және орта басшы құрамның (әйелдің) күнделікті нысанды киімі мынадай суреттермен толықтырылсын:
17-1. Аға және орта басшы құрамның (әйелдің) күнделікті нысанды киімі
3.6-тармақ. Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшадағы Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған нысанды киiмi (әйелдер) деген 3-бөлімнің Жазғы күнделікті нысанды киім (20-сурет) атты 3.6-тармағы мынадай тармақшамен толықтырылсын:
"6) ақ түсті ұзын (немесе қысқа) жеңі бар жейде;"
20-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшадағы Аға және орта басшы құрамның (әйелдердің) жазғы күнделікті нысанды киімі мынадай суретке өзгертілсін:
29-сурет. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшадағы Аға және орта басшы құрамның жазғы салтанатты погондары мынадай суретке өзгертілсін:
30-сурет. Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшадағы Аға және орта басшы құрамның күнделікті погондары сыдырмасы бар күрте және көгілдір түсті жәдеге арналған күнделікті погондар атты 30-1 суретпен толықтырылсын:
30-сурет. Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына косымшасындағы Аға және орта басшы құрамының күнделікті погондары 30-1 суретімен толықтырылсын. Сыдырма күрте мен көк түсті жейдеге арналған күнделікті погондар;
6.2-тармақ. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшаның Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет қызметкерлерінің айырым белгілерінің үлгілері деген 6-бөлімнің Аға және орта басшы құрамының лауазымдары үшін айырым белгілері атты 6.2-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:

"5) рубашка белого цвета с длинным рукавом;"
рисунок 16 Летняя парадная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава (женщин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
пункт 3.3. Повседневная форменная одежда (рисунок 17) части 3 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (женщин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктом:
"7) куртка на молнии с брюками (либо юбка) темно-синего цвета;"
рисунок 17. Повседневная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава (женщины) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
рисунок 17. Повседневная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава (женщины) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить рисунками:
Рисунок 17-1. Повседневная форменная одежда страшего и среднего начальствующего состава.
пункт 3.6. Летняя повседневная форменная одежда (рисунок 20) части 3 Форменная одежда для должностей старшего и среднего начальствующего состава (женщин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить подпунктом:
"6) рубашка белого цвета с длинным (либо коротким) рукавом;"
рисунок 20 Летняя повседневная форменная одежда старшего и среднего начальствующего состава (женщин) Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
рисунок 29. Погоны летние парадные старшего и среднего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) изменить на следующий рисунок:
рисунок 30. Погоны повседневные старшего и среднего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить:
рисунок 30. Погоны повседневные старшего и среднего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) дополнить рисунком 30-1. Погоны повседневные для куртки на молнии и рубашки голубого цвета;
в пункт 6.2. Знаки различия для должностей старшего и среднего начальствующего состава части 6 Образцы знаков различия сотрудников антикоррупционной службы Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) внести следующие изменения:

абзацтың 1) тармақшасында Аға басшы құрамның погондарында екі перпендикуляр жолақ, сондай-ақ алтын түсте орындалған өлшемі 20 мм жұлдыздар орналасады, "3-санаттағы біліктілік сыныбы" деген сөздер "сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет майоры" деген сөздермен ауыстырылсын;
абзацтың 2) тармақшасында Аға басшы құрамның погондарында екі перпендикуляр жолақ, сондай-ақ алтын түсте орындалған өлшемі 20 мм жұлдыздар орналасады, "2-санаттағы біліктілік сыныбы" деген сөздер "сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің подполковнигі" деген сөздермен ауыстырылсын;
абзацтың 3) тармақшасында Аға басшы құрамның погондарында екі перпендикуляр жолақ, сондай-ақ алтын түсте орындалған өлшемі 20 мм жұлдыздар орналасады, "1 санаттағы біліктілік сыныбы" деген сөздер "сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет полковнигі" деген сөздермен ауыстырылсын;
абзацтың 1) тармақшасында Орта басшы құрамның погондарында бір перпендикуляр жолақ, сондай-ақ алтын түсте орындалған өлшемі 13 мм жұлдыздар орналасады, "6-санаттағы біліктілік сыныбы" деген сөздер "сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет лейтенанты" деген сөздермен ауыстырылсын;
абзацтың 2) тармақшасында Орта басшы құрамның погондарында бір перпендикуляр жолақ, сондай-ақ алтын түсте орындалған өлшемі 13 мм жұлдыздар орналасады, "5-санаттағы біліктілік сыныбы" деген сөздер "сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің аға лейтенанты" деген сөздермен ауыстырылсын;
абзацтың 3) тармақшасында Орта басшы құрамның погондарында бір перпендикуляр жолақ, сондай-ақ алтын түсте орындалған өлшемі 13 мм жұлдыздар орналасады, "4-санаттағы біліктілік сыныбы" деген сөздер "сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет капитаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
31-суретте Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз етудің заттай нормаларына қосымшадағы Аға және орта басшы құрамның лауазымдарына арналған ақ жең белгісі алып тасталсын.
2. Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Кадр департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйрықтың көшірмелерін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін, оны Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

в подпункте 1) абзаца На погонах старшего начальствующего состава располагаются две перпендикулярные полосы, а также звезды размером 20 мм, выполненные в золотистом цвете слова "квалификационный класс 3 категории" заменить словами "майор антикоррупционной службы";
в подпункте 2) абзаца На погонах старшего начальствующего состава располагаются две перпендикулярные полосы, а также звезды размером 20 мм, выполненные в золотистом цвете слова "квалификационный класс 2 категории" заменить словами "подполковник антикоррупционной службы";
в подпункте 3) абзаца На погонах старшего начальствующего состава располагаются две перпендикулярные полосы, а также звезды размером 20 мм, выполненные в золотистом цвете слова "квалификационный класс 1 категории" заменить словами "полковник антикоррупционной службы";
в подпункте 1) абзаца На погонах среднего начальствующего состава располагаются, одна перпендикулярная полоса, а также звезды размером 13 мм, выполненные в золотистом цвете слова "квалификационный класс 6 категории" заменить словами "лейтенант антикоррупционной службы";
в подпункте 2) абзаца На погонах среднего начальствующего состава располагаются, одна перпендикулярная полоса, а также звезды размером 13 мм, выполненные в золотистом цвете слова "квалификационный класс 5 категории" заменить словами "старший лейтенант антикоррупционной службы";
в подпункте 3) абзаца На погонах среднего начальствующего состава располагаются, одна перпендикулярная полоса, а также звезды размером 13 мм, выполненные в золотистом цвете слова "квалификационный класс 4 категории" заменить словами "капитан антикоррупционной службы";
в рисунке 31 Нарукавный знак для должностей старшего и среднего начальствующего состава Приложения к Натуральным нормам обеспечения форменной одеждой сотрудников Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) белый нарукавный знак исключить.
2. Департаменту кадровой работы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) после его официального опубликования.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республиқасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республиқасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-кимыл агенттігінің (Сыбайлас
жемқорлыққа қарсы қызмет)
Төрағасы
О. Бектенов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
____________________
"_______"____________ 2023 жыл

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя аппарата Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания
Председатель Агентства
Республики Казахстан по
противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
О. Бектенов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
____________________
"_______"____________ 2023 год