Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/84 "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 75 шешімі
ШЕШТІ:
1. Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/84 "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №175866 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 995 284 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 792 418 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 041 622 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 83 161 244 мың теңге;
2) шығындар – 127 275 712,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 072 041 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 782 793 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 710 752 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 600 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 600 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 952 469,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 952 469,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 782 793 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 710 752 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 880 428,2 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата области Ұлытау от 14 декабря 2022 года № 12/84 "Об областном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение маслихата области Ұлытау от 20 октября 2023 года № 75
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Ұлытау от 14 декабря 2022 года №12/84 "Об областном бюджете на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 175866) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 995 284 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 792 418 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 041 622 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 161 244 тысяч тенге;
2) затраты – 127 275 712,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 072 041 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 782 793 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 710 752 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 600 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 600 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 952 469,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 952 469,2 тысяч тенге:
поступление займов – 8 782 793 тысяч тенге;
погашение займов – 710 752 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 880 428,2 тысяч тенге.";

119 966
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
111 141
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
850 812
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
759 801
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
91 011
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
78 972
1
Отын және энергетика
78 972
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
78 972
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
78 970
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 529 129
1
Ауыл шаруашылығы
5 403 195
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 291 684
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 344
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
15 000
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
17 645
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
12 382
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
70 265
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
968 008
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
893
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
18 147
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
109 000
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
4 111 511
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
9 392
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
7 922
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
88 000
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар

119 966
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
111 141
752
Управление общественного развития области
850 812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
759 801
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
91 011
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
78 972
1
Топливо и энергетика
78 972
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
78 972
007
Развитие теплоэнергетической системы
2
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
78 970
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 529 129
1
Сельское хозяйство
5 403 195
719
Управление ветеринарии области
1 291 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
80 344
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
15 000
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
17 645
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
12 382
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
70 265
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
968 008
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
893
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
18 147
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
109 000
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
4 111 511
002
Субсидирование развития семеноводства
9 392
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
7 922
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
88 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур