2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 95 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 930 213 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 45 568 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 771 270 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 89 589 944 мың теңге;
2) шығындар – 139 676 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 075 418 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 464 203 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 388 785 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 821 318 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 821 318 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 664 203 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 411 732 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 568 847 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 05.07.2024 № 144 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енеді).
2. 2024 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративтік табыс салығы бойынша:
Жезқазған, Қаражал, Сәтбаев қалаларына және Жанаарқа, Ұлытау аудандарына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Жезқазған қаласына – 35 пайыздан, Қаражал қаласына, Жанаарқа, Ұлытау аудандарына – 80 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 75 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Жезқазған, Қаражал, Сәтбаев қалаларына, Жанаарқа, Ұлытау аудандарына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Жезқазған, Қаражал, Сәтбаев қалаларына, Жана-Арқа, Ұлытау аудандарына – 100 пайыздан;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Жезқазған қаласына – 40 пайыз, Ұлытау ауданына – 75 пайыз, Жанаарқа ауданына – 76 пайыз, Қаражал қаласына – 80 пайыз, Сәтбаев қаласына – 75 пайыз;
4) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.

Об областном бюджете на 2024-2026 годы
Решение маслихата области Ұлытау от 13 декабря 2023 года № 95.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 930 213 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 568 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 771 270 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 89 589 944 тысяч тенге;
2) затраты – 139 676 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 075 418 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 464 203 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 388 785 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 821 318 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 821 318 тысяч тенге:
поступление займов – 14 664 203 тысяч тенге;
погашение займов – 2 411 732 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 568 847 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата области Ұлытау от 05.07.2024 № 144 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить на 2024 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
городов Жезказган, Каражал, Сатпаев и Жанааркинского, Улытауского районов – по 100 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
города Жезказган – 35 процента, города Каражал, Жанааркинского, Улытауского районов – по 80 процентов, города Сатпаев – 75 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
городов Жезказган, Каражал, Сатпаев, Жанааркинского и Улытауского районов – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
городов Жезказган, Каражал, Сатпаев, Жанааркинского, Улытауского районов – по 100 процентов;
3) по социальному налогу:
города Жезказган – 40 процента, Улытауского района – 75 процентов, Жанааркинского района – 76 процентов, города Каражал – 80 процентов, города Сатпаев – 75 процентов.
4) по исчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов.

3. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 4 498 457 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
Қаражал қаласына – 82 537 мың теңге,
Сәтбаев қаласына – 2 316 533 мың теңге,
Жаңаарқа ауданына – 2 099 387 мың теңге.
4. 2024 жылға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 10 453 297 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
Жезқазған қаласынан – 8 765 083 мың теңге,
Ұлытау ауданынан – 1 688 214 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 27.02.2024 № 108 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енеді).
5. 2024 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

3. Учесть в областном бюджете на 2024 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 4 498 457 тысяча тенге, в том числе:
города Каражал – 82 537 тысяч тенге,
города Сатпаев – 2 316 533 тысяча тенге,
Жанааркинского района – 2 099 387 тысяча тенге.
4. Учесть объем бюджетных изъятий из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2024 год в сумме 10 453 297 тысяч тенге, в том числе:
города Жезказган – 8 765 083 тысяч тенге,
Улытауского района – 1 688 214 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата области Ұлытау от 27.02.2024 № 108 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.

6. 2024 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу облыс әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
7. Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылға арналған резерві 792 632 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. 2024 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата области.
7. Утвердить резерв акимата области Ұлытау на 2024 год в сумме 792 632 тысячи тенге.
8. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2024 год, согласно приложению 6.

15 908
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9 610 437
1
Ауыл шаруашылығы
6 612 024
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 451 771
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 431
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
30 215
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
22 470
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10 000
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
16 013
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
85 250
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 119 597
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 350
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
27 944
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
20 231
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
45 270
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
5 160 253
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
12 600
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
8 500
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
60 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
3 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу

15 908
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9 610 437
1
Сельское хозяйство
6 612 024
719
Управление ветеринарии области
1 451 771
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
71 431
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
30 215
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
22 470
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
10 000
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
16 013
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
85 250
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 119 597
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 350
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
27 944
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
20 231
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
45 270
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
5 160 253
002
Субсидирование развития семеноводства
12 600
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
8 500
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
60 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
3 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

57 644
Облыстың білім басқармасы
1 494 163
мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға
775 977
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға
718 186
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
748 800
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуғахалықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
748 800
Облыс әкімінің аппараты
56 387
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерін сайлауды қамтамасыз етуге
56 387
Нысаналы даму трансферттері:
19 691 447
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 452 183
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 788 234
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде орта білім беру объектілерін салуға
5 195 564
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
468 395
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 523 569
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
112 454
жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
2 680 845
қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
1 805 498
газ тасымалдау жүйесін дамытуға
3 924 772
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 215 695
көлік инфрақұрылымын дамытуға
3 215 695
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
500 000
Жаңаарқа ауданы Атасу кентінде 70 га орман питомнигін салуға
500 000
Бюджеттік кредиттер:
6 713 816
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
360 000
жастардың кәсiпкерлiк бастамашылығына жәрдемдесуге
360 000
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
5 992 000
ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге
2 992 000
агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға
3 000 000
Облыстың экономика басқармасы
361 816
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
361 816
Ұлытау облыстық
мәслихатының IX
сессиясының 2023 жылғы
13 желтоқсандағы
№ 95 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 05.07.2024 № 144 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енеді).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
30 881 704
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер

57 644
Управление образования области
1 494 163
на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
775 977
на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
718 186
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
748 800
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
748 800
Аппарат акима области
56 387
на обеспечение и проведение выборов акимов районов (городов областного значения)
56 387
Целевые трансферты на развитие:
19 691 447
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 452 183
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 788 234
на строительство объектов среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"
5 195 564
на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
468 395
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 523 569
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
112 454
на развитие систем теплоснабжения
2 680 845
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
1 805 498
на развитие газотранспортной системы
3 924 772
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 215 695
на развитие транспортной инфраструктуры
3 215 695
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
500 000
на строительство лесного питомника на 70 га в п.Атасу Жанааркинского района
500 000
Бюджетные кредиты
6 713 816
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
360 000
на содействие предпринимательской инициативе молодежи
360 000
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
5 992 000
на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
2 992 000
на инвестиционные проекты в агропромышленном комплексе
3 000 000
Управление экономики области
361 816
для реализации мер социальной поддержки специалистов
361 816
Приложение 5
к решению IX сессии
маслихата области Ұлытау
от 13 декабря 2023 года № 95
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2024 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата области Ұлытау от 05.07.2024 № 144 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
30 881 704
в том числе:
Целевые текущие трансферты

4 513 648
Нысаналы даму трансферттері
18 055 853
Бюджеттік кредиттер
8 312 203
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
4 513 648
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
9 518
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
9 518
3 110 035
185 113
мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
185 113
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
748 800
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуғахалықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
748 800
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 570 217
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің ішкі жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
2 459 988
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 110 229
Нысаналы даму трансферттері
18 055 853
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 978 284
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
317 937
тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға
481 055
төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
135 895
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
775 031
спорт нысандарын дамыту
268 366
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 077 569
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
175 713
жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
3 522 191
қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
6 567 032
газ тасымалдау жүйесін дамытуға

4 513 648
Целевые трансферты на развитие
18 055 853
Бюджетные кредиты
8 312 203
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
4 513 648
в том числе:
Управление экономики области
9 518
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9 518
Управление координации занятости и социальных программ области
185 113
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
185 113
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
748 800
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
748 800
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 570 217
на капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и внутренних дорог населенных пунктов
2 459 988
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 110 229
Целевые трансферты на развитие:
18 055 853
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 978 284
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
317 937
на строительство жилых домов жилищного фонда
481 055
развития объектов чрезвычайных ситуаций
135 895
на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
775 031
развитие объектов спорта
268 366
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 077 569
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
175 713
на развитие систем теплоснабжения
3 522 191
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
6 567 032
на развитие газотранспортной системы

3 110 035
Ұлытау облыстық мәслихатының
IX сессиясының
2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 95 шешіміне
6 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Саламатты өмір салтын насихаттау
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

3 110 035
Приложение 6
к решению IX сессии
маслихата области Ұлытау
от 13 декабря 2023 года
№ 95
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2024 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан