Сәтбаев қаласы әкімінің 2023 жылдың 06 ақпандағы № 2 "Объектілік масштабтағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2023 жылғы 20 наурыздағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, кадрлық өзгерістерге байланысты Сәтбаев қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімінің 2023 жылдың 06 ақпандағы № 2 "Объектілік масштабтағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешімнің 2-тармағы келісі редакцияда шығарылсын:
"2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары Саухимов Алмат Өмірзақұлы тағайындалсын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі Ш.Әубәкір

О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 06 февраля 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации объектового масштаба"
Решение акима города Сатпаев области Ұлытау от 20 марта 2023 года № 3
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в связи с кадровыми изменениями аким города Сатпаева РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Сатпаев от 06 февраля 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации объектового масштаба" следующее изменение:
пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Сатпаев Саухимова Алмата Омурзаковича".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев Ш.Әубәкір