Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін кадрларды даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2021-2022, 2022-2023, 2023-2024 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 302 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 29 тамыздағы № 451 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.09.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін кадрларды даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2021-2022, 2022-2023, 2023-2024 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 302 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрыққа 3-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 5-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 6-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 302 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием, в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку кадров для Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов) на 2021-2022, 2022-2023, 2023-2024 учебные годы
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 29 августа 2023 года № 451
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.09.2023.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 302 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием, в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку кадров для Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов) на 2021-2022, 2022-2023, 2023-2024 учебные годы следующие изменения:
приложение 3 к настоящему Приказу изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему Приказу;
приложение 5 к настоящему Приказу изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему Приказу;
приложение 6 к настоящему Приказу изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему Приказу.
2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после официального опубликования настоящего приказа представление в Юридической департамент Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2023 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім
министрі
С. Нұрбек
бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары
білім министрінің
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 302 бұйрығына
3-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар кадрларды даярлауға 2022 – 2023 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылында / жылына
1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) /
1 студентті оқытуға жұмсалатын
1 (бір) кредит шығыстары (мың теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
1
2
3
4
6B01 Педагогикалық ғылымдар
12685
1010,9/16 848
901/15 017
6B02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
2980
1 049,3/17 488
922,5/15 375
6B03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
1350
799,1/13 318
714,9/11 915
6B04 Бизнес, басқару және құқық
1547
799,1/13 318
714,9/11 915
6B05 Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
6288
826,9/13 781,7
742,7/12 378
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
9091
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
16039
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B08 Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
2195
826,9/13 782

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 сентября 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр науки и высшего образования
Республики Казахстан
С. Нурбек
Приложение 1
к приказу
Приложение 3
к Приказу Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 30 июня 2023 года № 302
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2022 – 2023 учебный год
Администратор бюджетных программ: Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год/год
(в тыс. тенге) / расходы 1 (один) кредита на обучение 1 студента (тенге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
1
2
3
4
6B01 Педагогические науки
12685
1010,9/16 848
901/15 017
6B02 Искусство и гуманитарные науки
2980
1 049,3/17 488
922,5/15 375
6B03 Социальные науки, журналистика и информация
1350
799,1/13 318
714,9/11 915
6B04 Бизнес, управление и право
1547
799,1/13 318
714,9/11 915
6B05 Естественные науки, математика и статистика
6288
826,9/13 781,7
742,7/12 378
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
9091
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
16039
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B08 Сельское хозяйство и биоресурсы
2195
826,9/13 782

742,7/12 378
6B11 Қызмет көрсету
2 230
799,1/13 318
714,9/11 915
6B09 Ветеринария
925
1082,6/18 043
955,8/15 930
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге қоныс аударған ауыл жастары арасынан шыққан Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға, оның ішінде:
1394
6B01 Педагогикалық ғылымдар
1145
1010,9/16 848
901/15 017
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
194
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
55

742,7/12 378
6B11 Услуги
2 230
799,1/13 318
714,9/11 915
6B09 Ветеринария
925
1082,6/18 043
955,8/15 930
На обучение граждан Республики Казахстан из числа сельской молодежи, переселяющихся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан, в том числе:
1394
6B01 Педагогические науки
1145
1010,9/16 848
901/15 017
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
194
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
55

1004,7/16 742
920,5/15 342
Халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға
365
920,3 /15 339
825 /13 751
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалы
125
1706,4
Халықаралық жоғары оқу орындарының филиалдарында студенттерді оқытуға
170
920,5
Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалы
45
874,9
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-да студенттерді, оның ішінде шетелдік азаматтарды оқытуға
1250
6407,6*
Жоғары оқу орындары даярлық бөлімдерінің тыңдаушыларын оқытуға
1750
344,8
"Назарбаев Университеті" ДБҰ даярлық бөлімінде тыңдаушыларды оқытуға
550
5434,1*
Резерв
100
920,3/15 339
825/13 751
Шетел азаматтарын, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларды оқытуға арналған стипендиялық бағдарлама
490
635,8/10597
635,8/10597
Аризона университетімен стратегиялық әріптестік шеңберінде іске асырылатын бірлескен білім беру бағдарламалары бойынша студенттерді оқытуға "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ) дипломын алумен
111
2500
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында, қос дипломды білім беру бағдарламалары бойынша студенттерді оқытуға "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ)
44
4805,5
Тығыз қоныстанған, жаңадан құрылған және батыс өңірлердің жастарын жетекші жоғары оқу орындарында оқыту үшін нысаналы білім беру гранттары, оның ішінде:

1004,7/16 742
920,5/15 342
На обучение иностранных граждан по международным соглашениям
365
920,3 /15 339
825 /13 751
На обучение студентов в Казахстанском филиале Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова
125
1706,4
На обучение студентов в филиалах зарубежных ВУЗов
170
920,5
На обучение студентов в филиале "Восход" Московского авиационного института
45
874,9
На обучение студентов в АОО "Назарбаев Университет", в том числе иностранных граждан
1250
6407,6*
На обучение слушателей подготовительных отделений ВУЗов
1750
344,8
На обучение слушателей в подготовительном отделении АОО "Назарбаев Университет"
550
5434,1*
Резерв
100
920,3/15 339
825/13 751
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
490
635,8/10597
635,8/10597
На обучение студентов по совместным образовательным программам реализуемых в рамках стратегического партнерства с Университетом Аризона c получением диплома НАО "Северо-Казахстанского университета им. М. Козыбаева"
111
2500
На обучение студентов в организациях высшего и послевузовского образования, по образовательным программам двойного диплома (НАО "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева")
44
4805,5
Целевые образовательные гранты для обучения в ведущих высших учебных заведениях молодежи из густонаселенных, вновь образованных и западных регионов, в том числе:

10000
6B01 Педагогикалық ғылымдар
2999
1010,9/16 848
901/15 017
6B02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
1619
1 049,3/17 488
922,5/15 375
6B03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
937
799,1/13 318
714,9/11 915
6B04 Бизнес, басқару және құқық
478
799,1/13 318
714,9/11 915
6B05 Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
379
826,9/13 781,7
742,7/12 378
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
614
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
2523
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B11 Қызмет көрсету
451
799,1/13 318
714,9/11 915
Барлығы:
71724
* Мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 923 қаулысымен бекітілген "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының зерттеу университетін дамытудың 2021 – 2025 жылдарға арналған бағдарламасына сәйкес мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде білім алушыларға берілетін грант мөлшеріне "1,05" арттыру коэффициентін белгілеу арқылы жүзеге асырылады.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Күндізгі оқуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына
1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы

10000
6B01 Педагогические науки
2999
1010,9/16 848
901/15 017
6B02 Искусство и гуманитарные науки
1619
1 049,3/17 488
922,5/15 375
6B03 Социальные науки, журналистика и информация
937
799,1/13 318
714,9/11 915
6B04 Бизнес, управление и право
478
799,1/13 318
714,9/11 915
6В05 Естественные науки, математика и статистика
379
826,9/13 781,7
742,7/12 378
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
614
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
2523
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B11 Услуги
451
799,1/13 318
714,9/11 915
Всего:
71 724
* Финансирование государственного образовательного заказа осуществляется путем установления повышающего коэффициента "1,05" к размеру гранта, предоставляемого обучающимся в рамках государственного образовательного заказа, согласно Программе развития исследовательского университета автономной организации образования "Назарбаев Университет" на 2021 – 2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2021 года № 923.
Администратор бюджетных программ: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. тенге)
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B123 Қоғамдық қауіпсіздік
250
1925,0
Барлығы
250
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Күндізгі оқуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына
1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мәлік Ғабдуллин атындағы Азаматтық қорғау академиясы

6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность
250
1925,0
Всего
250
Администратор бюджетных программ: Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. тенге)
Академия гражданской защиты имени Малика Габдуллина Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

6B11 Қызмет көрсету
6B111 Қызмет көрсету саласы
826
714,9
Барлығы
826
Жиыны
1716
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылында
1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары

6B11 Услуги
6B111 Сфера обслуживания
826
714,9
Всего
826
Итого
1716
Администратор бюджетных программ: Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс.тенге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования

6В10 – Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)
6В101 Денсаулық сақтау
2700 (оның ішінде клиникалық емес мамандықтар бойынша – 200)
1188,0
1001,0
Оның ішінде халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға
20
Барлығы
2700
бұйрыққа
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары
білім министрінің
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 302 бұйрығына
5-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар кадрларды даярлауға 2023 – 2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы

6В10 Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
6В101 Здравоохранение
2700
(в том числе по неклиническим специальностям – 200)
1188,0
1001,0
В том числе на обучение иностранных граждан по международным соглашениям
20
Всего
2700
Приложение 2
к приказу
Приложение 5
к Приказу Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 30 июня 2023 года № 302
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2023 – 2024 учебный год
Администратор бюджетных программ: Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ

920,5 /15 342
6B08 Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
72
826,9 /13 782
742,7 /12 378
Халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға
365
920,3 /15 339
825 /13 751
Халықаралық жоғары оқу орындарының филиалдарында студенттерді оқытуға
200
920,5
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалында студенттерді оқытуға
125
2517,1
Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында студенттерді оқытуға
45
874,9
"Назарбаев Университеті" ДББҰ –да студенттерді, оның ішінде шетелдік азаматтарды оқытуға
625
5947,3*
Жоғары оқу орындары даярлық бөлімдерінің тыңдаушыларын оқытуға
1750
344,8
"Назарбаев Университеті" ДББҰ даярлық бөлімінде тыңдаушыларды оқытуға
275
5043,7*
Резерв
100
920,3 /15 339
825 /13 751
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарға арналған стипендиялық бағдарлама
490
635,8/10597
635,8/10597
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында, қос дипломды білім беру бағдарламалары бойынша студенттерді оқытуға "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ)
100
4 805,5
Аризона университетімен стратегиялық әріптестік шеңберінде іске асырылатын бірлескен білім беру бағдарламалары бойынша студенттерді оқытуға "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ) дипломын алумен
1100
2 500,0
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" КеАҚ базасында Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігінің Хериот-Уатт университетінің филиалында қос дипломды білім беру бағдарламалары бойынша студенттерді оқытуға

920,5/15 342
6B08 Сельское хозяйство и биоресурсы
72
826,9/13 782
742,7/12 378
На обучение иностранных граждан по международным соглашениям
365
920,3 /15 339
825 /13 751
На обучение студентов в филиалах зарубежных ВУЗов
200
920,5
На обучение студентов в Казахстанском филиале Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова
125
2517,1
На обучение студентов в филиале "Восход" Московского авиационного института
45
874,9
На обучение студентов в АОО "Назарбаев Университет", в том числе иностранных граждан
625
5947,3*
На обучение слушателей подготовительных отделений ВУЗов
1750
344,8
На обучение слушателей в подготовительном отделении АОО "Назарбаев Университет
275
5043,7*
Резерв
100
920,3 /15 339
825 /13 751
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
490
635,8/10597
635,8/10597
На обучение студентов в организациях высшего и послевузовского образования, по образовательным программам двойного диплома (НАО "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева")
100
4 805,5
На обучение студентов по совместным образовательным программам реализуемых в рамках стратегического партнерства с Университетом Аризона c получением диплома НАО "Северо-Казахстанского университета им. М. Козыбаева"
1100
2 500,0
На обучение студентов в филиале Университета Хериот-Уатт Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии на базе НАО "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова" по образовательным программам двойного диплома

2000
1004,7/16 742
920,5/15 342
Барлығы
72169
* Мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 923 қаулысымен бекітілген "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының зерттеу университетін дамытудың 2021 – 2025 жылдарға арналған бағдарламасына сәйкес мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде білім алушыларға берілетін грант мөлшеріне "1,05" арттыру коэффициентін белгілеу арқылы жүзеге асырылады.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Күндізгі оқуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына
1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
6B12
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B123
Қоғамдық қауіпсіздік

2000
1004,7/16 742
920,5/15 342
Всего
72169
* Финансирование государственного образовательного заказа осуществляется путем установления повышающего коэффициента "1,05" к размеру гранта, предоставляемого обучающимся в рамках государственного образовательного заказа согласно Программе развития исследовательского университета автономной организации образования "Назарбаев Университет" на 2021 – 2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2021 года № 923.
Администратор бюджетных программ: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2023 – 2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Магистратураға қабылдау
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығыстары (теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Ғылыми және педагогикалық магистратура

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2023 – 2024 учебный год
Прием в магистратуру
Администратор бюджетных программ: Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге) / расходы 1 (один) кредита на обучение 1 магистранта (тенге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
Научная и педагогическая магистратура

5304,3
Барлығы
60
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
7М03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
7М04 Бизнес, басқару және құқық
7M031 Әлеуметтік ғылымдар
7M041 Бизнес және басқару

5304,3
Всего
60
Администратор бюджетных программ: Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Государственный образовательный заказ
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 магистранта в год (тыс. тенге)
7М03 Социальные науки, журналистика и информация
7М04 Бизнес, управление и право
7М031 Социальные науки
7М041 Бизнес и управление

120
3906,8
Барлығы
120
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
60
4315,43
Барлығы
60
Резидентураға қабылдау
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Коды
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 дәрігер-резидентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары

120
3906,8
Всего
120
Администратор бюджетных программ: Верховный Суд Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 магистранта в год (тыс. тенге)
Организация высшего и (или) послевузовского образования
60
4315,43
Всего
60
Прием в резидентуру
Администратор бюджетных программ: Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Код
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 врача-резидента в год (тыс. тенге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования

6556,7
Барлығы
10
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
8DМ03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
8DМ04 Бизнес, басқару және құқық
8D031 Әлеуметтік ғылымдар
8D041 Бизнес және басқару
12

6556,7
Всего
10
Администратор бюджетных программ: Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
8DМ03 Социальные науки, журналистика и информация
8DМ04 Бизнес и управление
8D031 Социальные науки
8D041Бизнес и управление
12