2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 352 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 18-бабы, 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 7 маусымдағы № 207 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, мүгедектігі бар адамдар үшін ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы "___" _________"2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № _____ қаулысының келісім беті
Енгізуші:
Жетісу облысының жұмыспен қамтуды
үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының басшысы Е. Мизамбаев
Келісілді:
Жетісу облысы әкімінің бірінші орынбасары Ә. Жақанбаев
Жетісу облысы әкімінің орынбасары Ә. Қанағатов
Жетісу облысы әкімінің орынбасары Р. Али
Жетісу облысы әкімі
аппаратының басшысы Н. Егінбаев
Жетісу облысының қаржы
басқармасының басшысы Ж. Керімбекова
Жетісу облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы Ж. Әмірханов
Жетісу облысы әкімі аппаратының
мемлекеттік-құқықтық сүйемелдеу
және ТҚК жұмысын ұйымдастыру
бөлімінің басшысы А. Дауылбаева
Жетісу облысы әкімінің аппараты
құжаттамамен қамтамасыз ету
және бақылау бөлімінің басшысы Б. Ақылбеков
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы "____"_________ №____қаулысына қосымша
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Мекеме/ұйым атаулары
жалпы жұмысшылар саны (адам.)
квота мөлшері (%)
жалпы белгіленген квота саны (адам)
жұмыс жасайтын мүгедектігі бар адамдар саны (бірлік)
2023 жылға бекітілетін квота саны (адам)
59
Жетісу облысы

Об установлении квоты на рабочие места для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата области Жетісу от 9 ноября 2023 года № 352. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7 статьи 18 Социального Кодекса Республики Казахстан, Приказу Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 июня 2023 года № 207 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Лист согласования к постановлению акимата области Жетісу от "____" ________ 2023 года №_____ "Об установлении квоты на рабочие места для лиц с инвалидностью на 2023 год"
Вносит:
Руководитель управления
координации занятости и
социальных программ области Жетісу
Е. Мизамбаев
Согласовано:
Первый заместитель акима области Жетісу
А. Жаканбаев
Заместитель акима области Жетісу
А. Канагатов
Заместитель акима области Жетісу
Р. Али
Руководитель аппарата акима области Жетісу
Н. Егинбаев
Руководитель управления финансов области Жетісу
Ж. Керимбекова
Руководитель управления экономики и
бюджетного планирования
области Жетісу
Ж. Амирханов
Руководитель отдела государственно-правового
сопровождения и организации работы АТК аппарата акима области Жетісу
А. Дауылбаева
Руководитель отдела документационного обеспечения и контроля аппарата акима области Жетісу
Б. Акылбеков
Приложение к постановлению акимата области от "___" _____ 2023 г. №____
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
Наименование организации/учреждения
общее количество работников (чел.)
размер квоты (%)
общее установленной квоты (чел.)
количество работающих лиц с инвалидностью (ед.)
количество квоты, утверждаемой на 2023 год (чел.)
59
Область Жетісу

Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы "___" _________ "2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № _____ қаулысының тарату беті
1. Жетісу облысының әкімінің орынбасары Р. Алиге – 1 д.
2.,Жетісу облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына – 3 д.
3. Жетісу Жетісу облысының әкімі аппараты мемлекеттік-құқықтық сүйемелдеу және ТҚК жұмысын ұйымдастыру бөліміне – 1 д.
4. Жетісу облысының аудан және қала әкімдіктері – 10д.
Жетісу облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының басшысы
Е. Мизамбаев
Жіберілді: 2023 ж. "__" ___________
Облыс әкімінің аппараты
құжаттамамен қамтамасыз ету
және бақылау бөлімінің бас инспекторы Н. Қыдырбекова

Лист рассылки к постановлению акимата области Жетісу от "____" ________ 2023,года №_____ "Об установлении квоты на рабочие места для лиц с инвалидностью на 2023 год"
1.Заместителю акима области Жетісу Али Р. – 1 экз.
2.Управлению координации занятости и социальных программ области Жетісу - 3 экз.
3.Отделу государственно-правового сопровождения и организации работы АТК аппарата акима области Жетісу – 1 экз.
4.Акиматы районов и городов области Жетісу
Руководитель управления координации занятости и социальных программ области Жетісу
Е. Мизамбаев
Разослано: "___"__________2023 г.
Главный инспектор отдела документационного обеспечения
и контроля аппарата акима области Н. Кыдырбекова