Қаратал ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 15-53 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2), 3) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 бұйрығына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каратальскому району
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 13 декабря 2023 года № 15-53
В соответствии с подпунктами 2), 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қаратал ауданының санаттары бойынша қалдықтардың пайда болу нормаларының есептік көрсеткіштері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қаратал ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының төрағасы М. Әкімжанов

1. Расчетные показатели нормы образования отходов по категориям по Каратальскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Об утверждении тарифов и нормы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каратальскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каратальского районного маслихата М. Акимжанов

Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы "13" желтоқсандағы № 15-53 шешіміне 2-қосымша
Қаратал ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлігі
Есептік көрсеткіш
1
2
3
4
Өлшем бірліктері
1
Көппәтерлі тұрғын үйдің бір тұрғынына коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормалары мен қалыптасуы (абаттандырылған)
м3
1,57 м3
2
Тұрғын үйдің бір тұрғынына коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормалары мен қалыптасуы
(абаттандырылмаған жеке үй)
м3

Приложение 2 к решению Каратальского районного маслихата от "13" декабря 2023 года № 15-53
Об утверждении тарифов и нормы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каратальскому району
Наименование информации
Расчетная единица
Расчетный показатель
1
2
3
4
Еденицы измерения
1
Нормы и образования накопления коммунальных отходов на одного жителя многоквартирного жилого дома (благоустроенный)
м3
1,57 м3
2
Нормы и образования накопления коммунальных отходов на одного жителя жилого дома (неблагоустроенный частный дом)
м3

1,48 м3
3
Көппәтерлі тұрғын үйдің бір тұрғынына айына қатты тұрмыстық қалдықтарды әкетуге арналған Тариф (абаттандырылған)
Теңге/Ай
302 теңге
4
Тұрғын үйдің бір тұрғынына айына қатты тұрмыстық қалдықтарды әкетуге арналған Тариф (абаттандырылмаған жеке сектор)
Теңге/Ай
284,69 теңге

1,48 м3
3
Тариф для вывоза твердо бытовых отходов в месяц на одного жителя многоквартирного жилого дома (благоустроенный)
Тенге/месяц
302 теңге
4
Тариф для вывоза твердых бытовых отходов в месяц на одного жителя жилого дома (неблагоустроенный частный сектор)
Тенге/месяц
284,69 теңге