Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-67 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 11-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 312 060 мың теңге:
салықтық түсімдер 253 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 58 415 мың теңге;
2) шығындар 343 379 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 319 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 31 319 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 26-112 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 121 056 мың теңге:
салықтық түсімдер 13 657 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 107 399 мың теңге;
2) шығындар 122 386 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 330 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 330 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 26-112 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2024-2026 годы
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 27 декабря 2023 года № 18-67.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 312 060 тысяч тенге:
налоговые поступления 253 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 58 415 тысяч тенге;
2) затраты 343 379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 319 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 31 319 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 26-112 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 121 056 тысяч тенге:
налоговые поступления 13 657 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 107 399 тысяч тенге;
2) затраты 122 386 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 330 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 330 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 26-112 (вводится в действие с 01.01.2024).

3. 2024-2026 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 568 054 мың теңге:
салықтық түсімдер 549565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 489 мың теңге;
2) шығындар 596 320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 266 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 28 266 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 26-112 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92 966 мың теңге:
салықтық түсімдер 17 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 75 416 мың теңге;
2) шығындар 93 948 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 982 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 982 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 982 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 26-112 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65 002 мың теңге:
салықтық түсімдер 24 924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 078 мың теңге;
2) шығындар 66 953 мың теңге;

3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 568 054 тысячи тенге:
налоговые поступления 549 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 489 тысяч тенге;
2) затраты 596 320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 266 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 266 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 28 266 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 26-112 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 92 966 тысяч тенге:
налоговые поступления 17 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 75 416 тысяч тенге;
2) затраты 93 948 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 982 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 982 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 982 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 26-112 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 65 002 тысячи тенге:
налоговые поступления 24 924 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40 078 тысяч тенге;
2) затраты 66 953 тысячи тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 621 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 621 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 621 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 26-112 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 621 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 621 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 621 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 26-112 (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Коксуского района Бейсенбай Ж.