Сарқан ауданы бойынша шалғайдағы жайылымдарға мал айдау үшін жер учаскелерге қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 331 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармағына және 69-бабының 4-тармағына, 70 және 104-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сарқан ауданы бойынша шалғайдағы жайылымдарға мал айдау үшін жер учаскелерге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Маманбаев
қаулысына қосымша
Қала/ауылдық округі
Автомобиль жолдары
1
Сарқан қаласы
А-3 Алматы-Өскемен автожолының 410-426 киллометр
2
Алмалы
ауылдық округі
А-3 Алматы-Өскемен автожолының 410-426 киллометр
3
Амангелді ауылдық округі

Об установлении публичного сервитута на земельные участки для прогона скота на удаленные пастбища по Сарканскому району
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 26 сентября 2023 года № 331
В соответствии с пунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69, статьями 70 и 104 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельные участки для прогона скота на удаленные пастбища по Сарканскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Маманбаев
приложение к постановлению
город/сельский округ
Автомобильные дороги
1
город Саркан
автодорога А-3 Алматы-Усть-Каменогорск 410-426 киллометр
2
Алмалинский сельский округ
автодорога А-3 Алматы-Усть-Каменогорск 410-426 киллометр
3
Амангелдинский сельский округ