Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/5 "Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 3/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/5 "Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176140 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 394 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 13 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 543 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 379 292 мың теңге;
2) шығындар – 1 399 002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 943 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"1-1. Актау кентінің 2023 жылға арналған бюджетінде 4 286 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Темиртауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 38/5 "О бюджете поселка Актау на 2023-2025 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2023 года № 3/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 38/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176140), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 394 059 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 224 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 543 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 379 292 тысяч тенге;
2) затраты – 1 399 002 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 943 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2023 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 286 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. Ақтау кентінің 2023 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 1 053 361 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
осы шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2023 жылғы " 27 " сәуірдегі

"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2023 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 1 053 361 тысяч тенге согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата А.Ломакин
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского маслихата
от " 27 " апреля 2023 года