Теміртау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 27/1 "Теміртау қаласының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 7 қарашадағы № 79/9 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына және Қазақстан Республикасы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 27/1 "Теміртау қаласының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4842 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 шілдеде жарияланған) қаулысына өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік етуші Теміртау қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі О. Таурбеков
Теміртау қаласы әкімдігінің
2023 жылғы "7" қарашадағы
№ 79/9 қаулысына
1 қосымша
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "21" маусымдағы
№ 27/1 қаулысына
1 қосымша
Теміртау қаласының жайылым айналымдарының схемасы
Теміртау қаласы әкімдігінің
2023 жылғы "7" қарашадағы
№ 79/9 қаулысына
2 қосымша
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "21" маусымдағы
№ 27/1 қаулысына
2 қосымша
Ақтау кентінің жайылым айналымдарының схемасы

О внесении изменения в постановление акимата города Темиртау от 21 июня 2018 года № 27/1 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов города Темиртау"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 7 ноября 2023 года № 79/9
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата города Темиртау от 21 июня 2018 года № 27/1 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов города Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4842, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 июля 2018 года):
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Темиртау.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города О. Таурбеков
Приложение 1 к постановлению
акимата города Темиртау
от "7" ноября 2023 года
№ 79/9
Приложение 1 к постановлению
акимата города Темиртау
от "21" июня 2018 года
№ 27/1
Схема пастбищеоборотов города Темиртау
Приложение 2 к постановлению
акимата города Темиртау
от "7" ноября 2023 года
№ 79/9
Приложение 2 к постановлению
акимата города Темиртау
от "21" июня 2018 года
№ 27/1
Схема пастбищеоборотов поселка Актау