Жер учаскелерге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 16/09 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексін, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" және "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Балқаш қаласы тұрғындарының өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 6 апреля 2023 года № 16/09
Руководствуясь Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", на основании заявления жителей города Балхаш, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес, жеке тұлғаларға жер учаскелерiнiң меншiк иелерi мен жер пайдаланушылардың жер учаскелері арқылы су объектілеріне және жағажайларға кедергісіз өту үшін ауданы 0,1187 гектар жер учаскелеріне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге жария сервитуты белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.

1. Установить публичный сервитут на земельные участки общей площадью 0,1187 гектар сроком на 49 (сорок девять) лет для беспрепятственного доступа физических лиц (населения) к водному объекту и пляжу через земельные участки землепользователей и собственников земельных участков согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі Қ. Камзин
Балқаш қаласының әкімдігінің
2023 жылғы "06" сәуірдегі
№16/09 қаулысына
№1 қосымша
Жария сервитуты белгіленетін жер учаскелердің сызбасы
Балқаш қаласының әкімдігінің
2023 жылғы "06" сәуірдегі
№16/09 қаулысына
№2 қосымша
Жария сервитуты белгіленетін жер учаскелердің тізімі
Жер учаскенің кадастрлық нөмірі
Жер учаскенің ауданы, шаршы метр
1

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш К. Камзин
Приложение №1 к постановлению
акимата города Балхаш
№16/09 от "06"апреля 2023 года
Схема земельных участков на которых устанавливается публичный сервитут
Приложение №2
к постановлению акимата города Балхаш
№16/09 от "06"апреля 2023 года
Список земельных участков на которых устанавливается публичный сервитут
Кадастровый номер земельного участка
Площадь земельного участка, м2
1