"Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы Гүлшат кенті әкімінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, 71-1 бабына сәйкес, "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің сенімхат бойынша өкілі А.М. Наурзалиевтің өтінішін қарастырып, талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында, Гүлшат кентінің әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында, Гүлшат кентінде орналасқан, ауданы 0,0160 га жер учаскесіне жер пайдаланушылардан жер учаскелерді алып қоймай 5 жылдық мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеу, шығындардың мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтау (келісім бойынша).
3. "Гүлшат кенті әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Гүлшат кентінің әкімі Р. Қасенхан

Об установлении публичного сервитута на земельный участок для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком Сервис"
Решение акима поселка Гулшат города Балхаш Карагандинской области от 23 января 2023 года № 2
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69, статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, рассмотрев заявление представителя по доверенности Наурзалиева А.М. товарищества с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком-Сервис", аким поселка ГулшатРЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком-Сервис" публичный сервитут сроком на 5 лет без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке площадью 0,0160 га, расположенного на территории поселка Гулшат.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью ""Мобайл Телеком-Сервис" возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан (по согласованию);
3. Государственному учреждению "Аппарт акима поселка Гулшат" принять меры, вытекающие из настоящего решения.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Гулшат Р. Қасенхан