Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы 17 сессиясының № 187 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 тамыздағы № 51 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы 17 сессиясының № 187 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 614 665 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 38 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 636 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 574 869 мың теңге;
2) шығындар – 617 691 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -3 026 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3026 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3026 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение 17 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 187 "О бюджете поселка Актас на 2023-2025 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 3 августа 2023 года № 51
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 17 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 187 "О бюджете поселка Актас на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 614 665 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 38 774 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 636 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 574 869 тысяч тенге;
2) затраты – 617 691 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 026 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 026 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 026 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению