Шахтинск қаласында жер учаскеcіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 43/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1) - тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүргізу мақсатында Зирко Дмитрий Сергеевичке берілген, ауданы 11,22 га "Шахан карьерлері" су айдынында Шахтинск қаласында орналасқан жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Мақшай) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.А. Мажитовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

Об установлении публичного сервитута на земельный участок в городе Шахтинске
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 4 сентября 2023 года № 43/01
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок, расположенный в городе Шахтинске, на водоеме "Шаханские карьеры", площадью 11,22 га, предоставленный Зирко Дмитрию Сергеевичу в целях ведения любительского (спортивного) рыболовства.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска" (Б.Мақшай) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Мажитова Н.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков