Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/323 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 8/85 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/323 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 320 075 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 229 592 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 075 582 мың теңге;
2) шығындар – 1 339 946 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 19 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 871 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 19 871 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 391 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 98 084 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 290 334 мың теңге;
2) шығындар – 426 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 35 331 мың теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 34/323 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 июля 2023 года № 8/85. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского маслихата от 23 декабря 2022 года №34/323 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 320 075 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 229 592 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 001 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 075 582 тысяч тенге;
2) затраты – 1 339 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 19 871 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 871 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 871 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2023-2025 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 304 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 98 084 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 290 334 тысяч тенге;
2) затраты – 426 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 35 331 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 331 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 35 331 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Қарабас кентінің бюджеті 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 266 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 83 414 мың теңге;
2) шығындар – 93 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 762 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 762 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 762 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Южный кентінің бюджеті 12, 13 және 14 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 238 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 165 762 мың теңге;
2) шығындар – 175 019 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 781 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 781 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 331 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 331 тысяч тенге.";
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Карабас на 2023-2025 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 266 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 852 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 414 тысяч тенге;
2) затраты – 93 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 762 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 762 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 762 тысяч тенге.";
приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет поселка Южный на 2023-2025 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 238 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 476 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 762 тысяч тенге;
2) затраты – 175 019 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 781 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 781 тысяч тенге.";
приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению;
пункт 8 изложить в новой редакции: