Қарағанды облысы Абай ауданы Қарағанды ауылдық округі Жартас ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Қарағанды ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 16 тамыздағы № 07 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 19 шілдедегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Абай ауданы Қарағанды ауылдық округі Жартас ауылының көшелері:
Школьная көшесін Мектеп көшесіне;
Садовая көшесін Гүлдер көшесіне;
Комарова көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
Молодежная көшесін Жастар көшесіне;
Советская көшесін Қаныш Сәтбаев көшесіне;
60 лет Казахстана көшесін Қазақстан көшесіне;
Комсомольская көшесін Әлия Молдағұлова көшесіне;
Приречная көшесін Күнгей көшесіне;
Коммунистическая көшесін Сәкен Сейфуллин көшесіне;
Гагарина көшесін Нұркен Әбдіров көшесіне;
Ленина көшесін Абай көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды ауылдық округінің әкімі В. Кирей

О переименовании улиц села Жартас Карагандинского сельского округа Абайского района Карагандинской области
Решение акима Карагандинского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 16 августа 2023 года № 07
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 19 июля 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Жартас Карагандинского сельского округа Абайского района Карагандинской области:
улицу Школьная на улицу Мектеп;
улицу Садовая на улицу Гүлдер;
улицу Комарова на улицу Дінмұхамед Қонаев;
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Советская на улицу Қаныш Сәтбаев;
улицу 60 лет Казахстана на улицу Қазақстан;
улицу Комсомольская на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Приречная на улицу Күнгей;
улицу Коммунистическая на улицу Сәкен Сейфуллин;
улицу Гагарина на улицу Нұркен Әбдіров;
улицу Ленина на улицу Абай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинского сельского округа В. Кирей