Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 35 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №214 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151327 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 135877 мың теңге;
2) шығындар – 151331 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280219 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13234 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 948 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 266037 мың теңге;
2) шығындар – 280220 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 294628 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 395 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 284010 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 214 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2023 года № 35
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №214 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов №176586) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 151327 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 244 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135877 тысяч тенге;
2) затраты – 151331 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 280219 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13234 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 266037 тысяч тенге;
2) затраты – 280220 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 294628 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9903 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 395 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 284010 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 40, 43, 46, 49, 52 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 40, 43, 46, 49, 52 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.