Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы 27 сессиясының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 88 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №203 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8082728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3019980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 155824 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 13868 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4893056 мың теңге;
2) шығындар – 9777396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32625 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 72450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39825 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33712 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 33712 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1761005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1761005 теңге:
қарыздар түсімдері – 72450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39825 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1728380 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение 27 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 203 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2023 года № 88
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года №203 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8082728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3019980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155824 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13868 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4893056 тысяч тенге;
2) затраты – 9777396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32625 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 72450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39825 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33712 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 33712 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1761005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1761005 тысяч тенге:
поступление займов – 72450 тысяч тенге;
погашение займов – 39825 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1728380 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2023 жылға арналған резерві 18002 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат төрағасы Р.Абеуов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 88 шешіміне қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының

"7. Утвердить резерв акимата Актогайского района на 2023 год в размере 18002 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Р.Абеуов
Приложение к решению
Актогайского районного маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 88
Приложение 1 к решению
Актогайского районного маслихата