Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 94 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №214 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154665 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15613 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 138552 мың теңге;
2) шығындар – 151391 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 3274 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -3274 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – -3274 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230802 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 216620 мың теңге;
2) шығындар – 236049 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5247 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5247 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5247 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 292145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10369 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 395 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15064 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 266317 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 214 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 4 декабря 2023 года № 94
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 214 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 154665 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15613 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 138552 тысяч тенге;
2) затраты – 151391 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 3274 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -3274 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -3274 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 230802 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 216620 тысяч тенге;
2) затраты – 236049 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -5247 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5247 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5247 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 292145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10369 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 395 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15064 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 266317 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 798 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -798 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – -798 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 49, 52 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4) дефицит (профицит) бюджета – 798 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -798 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -798 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 49, 52 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14, 16, 16 к настоящему решению.

85701
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
57884
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
109697
Елді мекендерді абаттандыру және санитариясын қамтамасыз етуге
328398
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
21087
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізуге
12435

85701
На жилищно-коммунальное хозяйство
57884
На освещение улиц населенных пунктов
109697
На благоустройства и обеспечение санитарии населенных пунктов
328398
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
21087
На проведение государственной информационной политики
12435