Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 16 қарашадағы № 60/02 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 16 ноября 2023 года № 60/02
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес "ERG Exploration" (И-Ар-Джи Эксплорейшен) жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 2813,7667 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 23 тамызына дейін жария сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес "ERG Exploration" (И-Ар-Джи Эксплорейшен) жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 14491,1737 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 31 шілдесіне дейін жария сервитут белгіленсін.

1. Установить публичный сервитут сроком до 23 августа 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "ERG Exploration" (И-Ар-Джи Эксплорейшен), на земельный участок общей площадью 2813,7667 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить публичный сервитут сроком до 31 июля 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "ERG Exploration" (И-Ар-Джи Эксплорейшен), на земельный участок общей площадью 14491,1737 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Сеитов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Кенжебеков
Ақтоғай ауданы әкімдігінің

3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" (Н.Сеитов) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района по курируемым вопросам.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Кенжебеков
Приложение 1
к постановлению
акимата Актогайского района

2023 жылғы 16 қарашадағы
№ 60/02
қаулысына 1-қосымша
"ERG Exploration" (И-Ар-Джи Эксплорейшен) жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жария сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с №
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Өнеркәсіп, көлік, байланыс жерлері, гектар
1
Ақтоғай ауданының жер қоры
1232,4987
1232,4987
2

от 16 ноября 2023 года
№ 60/02
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "ERG Exploration" (И-Ар-Джи Эксплорейшен)
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В том числе
сельхоз угодий, пастбища, гектар
Земли промышленности, транспорта, связи, гектар
1
Земельный фонд Актогайского района
1232,4987
1232,4987
2