Бұқар жырау аудандық мәслихатының 24 сессиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 15 "2023-2025 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 тамыздағы № 5 шешімі
Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсаңдағы №15 "2023-2025 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176592 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 425 916 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 42 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 800 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 382 586 мың теңге;
2) шығындар – 428 550 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 634 мың теңге;
6) субвенция – 146 638 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 885 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 130 185 мың теңге;
2) шығындар – 158 961 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 076 мың теңге;
6) субвенция – 59 771 мың теңге.";
3) 3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение 24 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 15 "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2023-2025 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 24 августа 2023 года № 5
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №15 "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176592) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 425 916 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 42 530 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 382 586 тысяч тенге;
2) затраты – 428 550 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 634 тысяч тенге;
6) субвенция – 146 638 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 885 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 700 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 130 185 тысяч тенге;
2) затраты – 158 961 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 076 тысяч тенге;
6) субвенция – 59 771 тысяч тенге.";
3) пункт 3 изложить в следующей редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 405 мың теңге;
6) субвенция – 7 195 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76, 79, 82, 85 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

используемые остатки бюджетных средств – 2 405 тысяч тенге;
6) субвенция – 7 195 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76, 79, 82, 85 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 к настоящему решению.