Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ғабиден Мұстафин кентінің әкімінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19-бабының 1-тармағының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Ғабиден Мұстафин кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Копорация Казахмыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті мекенжайында орналасқан жалпы алаңы 292,4688 гектар жер учаскесіне геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін 3 жыл мерзімге шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы белгіленсін.
2. "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ғабиден Мұстафин кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ғабиден Мұстафин кентінің әкімі К.Кусаинов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Габидена Мустафина Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 3 апреля 2023 года № 4
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Габидена Мустафина РЕШИЛ:
1. Установить право ограниченного пользования (публичный сервитут) товариществу с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" на земельный участок общей площадью 292,4688 гектар, расположенный по адресу Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина сроком на 3 года для проведения геологоразведочных работ.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Габидена Мустафина Бухар-Жырауского района Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Габидена Мустафина К.Кусаинов