Жер учаскесіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қаракөл ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 3 шілдедегі № 1-22/4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19,69 – баптарына сәйкес, "Мобайл Телеком – Сервис" ЖШС хатының негізінде Қарқаралы ауданының Қаракөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Мобайл Телеком – Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, Қарқаралы ауданы, Қаракөл ауылдық округі, Қаракөл ауылы жерінде талшықты – оптиқалық байланыс желісін (ТОБЖ) төсеу және пайдалану үшін, жалпы көлемі – 0,0440 га меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 5 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қарқаралы ауданының Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап жиырма күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалына жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаракөл ауылдық округінің әкімі Н. Смагулов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Каракольского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 3 июля 2023 года № 1-22/4
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, на основании письма ТОО "Мобайл Телеком – Сервис" аким Каракольского сельского округа Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком – Сервис" публичный сервитут сроком на 5 лет для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи (ВОЛС) на землях села Караколь, Каракольского сельского округа, Каркаралинского района, общей площадью – 0,0440 га без изьятия земельных участков у собственников и землепользователей.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракольского сельского округа Каркаралинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Карагандинской области для официального опубликования и внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Каркаралинского района Карагандинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракольского сельского округа Н. Смагулов