Қарқаралы ауданы Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округінің Өсібай ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономостикалық комиссияның 2022 жылғы 19 қазандағы қорытындысы негізінде, Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округінің Өсібай ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округінің Өсібай ауылының көшелері қайта аталсын:
Заречная көшесін Болашақ көшесіне;
Озерная көшесін Ынтымақ көшесіне.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округінің әкімі Т.Билялов

О переименовании улиц села Осибай сельского округа имени Ныгмета Нурмакова Каркаралинского района
Решение акима сельского округа имени Ныгмета Нурмакова Каркаралинского района Карагандинской области от 12 июля 2023 года № 3
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 19 октября 2022 года, с учетом мнения жителей села Осибай сельского округа имени Ныгмета Нурмакова, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Осибай сельского округа имени Ныгмета Нурмакова Каркаралинского района:
улицу Заречная на улицу Болашақ;
улицу Озерная на улицу Ынтымақ.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа имени Ныгмета Нурмакова Т. Билялов