Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 2 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 29.12.2023 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссия отырысының 2023 жылғы 19 қарашадағы № 9 хаттамасы негізінде, Нұра ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Нұра ауданының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Нұра ауданы әкімінің орынбасары У.Т.Оспанов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Муканов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 20 ноября 2023 года № 2. Утратило силу решением акима Нуринского района Карагандинской области от 29 декабря 2023 года № 3
Сноска. Утратило cилу решением акима Нуринского района Карагандинской области от 29.12.2023 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 19 ноября 2023 года № 9, аким Нуринского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера на территорий Нуринского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Нуринского района Оспанова У.Т. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Муканов