Нұра ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 2 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра ауданы аумағында төтенше жағдайдың салдарының толығымен жойылуына байланысты аудан әкімінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 2 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 188553 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Б. Муканов

О признании утратившим силу решения акима Нуринского района от 20 ноября 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 29 декабря 2023 года № 3
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района от 20 ноября 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 188553), в связи с полной ликвидацией последствий чрезвычайной ситуации на территории Нуринского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Б. Муканов