Осакаров аудандық мәслихатының 29 сессиясының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 331 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 6/63 шешімі
Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 331 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 144 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 096 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 741 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 453 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 989 507 мың теңге;
2) шығындар – 9 600 224 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 533 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 150 075 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 542 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 519 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 519 204 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 150 075 мың теңге;

О внесении изменений в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 331 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 6/63
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 331 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 144 553 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 096 852 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 741 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 453 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 989 507 тысяч тенге;
2) затраты – 9 600 224 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 533 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 150 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 542 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 519 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 519 204 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 150 075 тысяч тенге;

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 474
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46 535
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
304
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
195 837
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
37 938
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 350
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
109 066
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109 066
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 595
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 819
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26 016
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 636
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 228 643
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 061 843
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 039 943
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
529 540
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
164 803
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
345 600
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 900
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
5 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
16 900
2
Коммуналдық шаруашылық
3 153 062
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 962 962
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2 962 962
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

006
Оказание жилищной помощи
12 474
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46 535
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
304
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
195 837
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
37 938
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 350
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
109 066
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109 066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 595
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 819
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26 016
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 636
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 228 643
1
Жилищное хозяйство
1 061 843
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 039 943
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
529 540
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
164 803
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
345 600
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
21 900
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
5 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
16 900
2
Коммунальное хозяйство
3 153 062
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 962 962
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 962 962
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)