Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 19/194 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 6/61 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №19/194 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177430 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 656 256 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 613 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 279993 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5461 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 787 532 мың теңге;
2) шығындар – 10 919 269 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 145074 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 232875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 87801 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 145074 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 19/194 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 ноября 2023 года № 6/61
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года №19/194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №177430) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 656 256 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 613 270 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 279 993 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5461 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 787 532 тысяч тенге;
2) затраты - 10 919 269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 145 074 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 232 875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 87 801 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 145 074 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 145074 мың теңге:
қарыздар түсімі – 232875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 87802 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С.Социал
Шет аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 145 074 тысяч тенге:
поступление займов – 232 875 тысяч тенге;
погашение займов – 87 802 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С.Социал
Приложение к решению
Шетского районного маслихата