Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/80 шешімі.
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 567561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26004 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 541422 мың теңге;
2) шығындар – 582112 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14551 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 10.05.2024 № 13/125 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 - 2026 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 966813 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 520 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 918353 мың теңге;
2) шығындар – 971604 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4791 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 10.05.2024 № 13/125 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024 - 2026 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Об утверждении бюджетов на 2024-2026 годы сельских округов и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2023 года № 7/80.
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 567561 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26004 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 541422 тысяч тенге;
2) затраты – 582112 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14551 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10.05.2024 № 13/125 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2024-2026 годы согласно приложениям 4,5,6 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 966813 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47140 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 520 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 918353 тысяч тенге;
2) затраты – 971604 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4791 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10.05.2024 № 13/125 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2024-2026 годы согласно приложениям 7,8,9 в том числе на 2024 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1820 мың теңге
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 10.05.2024 № 13/125 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы C.Социал
Шет аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№7/80 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1820 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10.05.2024 № 13/125 (вводится в действие с 01.01.2024).
25. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С.Социал
Приложение 1 к решению
Шетского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года №7/80
Бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2024 год