Приозерск қаласының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/67 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енеді.
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 075 082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 753 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 392 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 57 501 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 067 109 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 138 141 мың теңге;
2) шығындар – 4 147 558 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -78 466 теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 466 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете города Приозерск на 2024 - 2026 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2023 года № 12/67.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 075 082 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 753 939 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 392 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 57 501 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 067 109 тысяч тенге;
поступления займов – 138 141 тысяч тенге;
2) затраты – 4 147 558 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 78 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 466 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 78 466 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 08.10.2024 № 22/169 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енеді).
2. 2024 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 1 919 950 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві 14 497 мың теңге сомасында бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 78 466 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 08.10.2024 № 22/169 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2024 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 1 919 950 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2024 год в сумме 14 497 тысяч тенге.