Приозерск қаласының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/67 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енеді.
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 514 158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 699 398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 048 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 638 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 718 074 мың теңге;
2) шығындар – 3 589 629 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -75 471 теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 471 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете города Приозерск на 2024 - 2026 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2023 года № 12/67.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 514 158 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 699 398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 048 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 638 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 718 074 тысяч тенге;
2) затраты – 3 589 629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 75 471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 471 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 471 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 19.06.2024 № 18/139 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енеді).
2. 2024 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 1 919 950 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві 14 497 мың теңге сомасында бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 75 471 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 19.06.2024 № 18/139 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2024 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 1 919 950 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2024 год в сумме 14 497 тысяч тенге.

4. 2024 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев
Приозерск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/67
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 19.06.2024 № 18/139 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енеді).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кішi сыныбы
А т а у ы
1
2
3
4
5
I.Кiрiстер

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2024 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата А. Исатаев
Приложение 1
к решению
Приозерского городского маслихата
от 22 декабря 2023 года № 12/67
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 19.06.2024 № 18/139 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы