2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 63 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 574 589 743,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 911 164,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 670 987,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 533 997 592,1 мың теңге;
2) шығындар – 579 724 666,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 679 820,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 44 320 382,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 640 561,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 083 175,1 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2 083 175,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38 897 919,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 897 919,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 22.05.2024 № 100 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандар мен Қызылорда қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша бюджеттерінен:
Арал ауданынан – 50%;
Қазалы ауданынан – 50%;
Қармақшы ауданынан – 50%;
Жалағаш ауданынан – 50%;
Сырдария ауданынан – 50%;
Шиелі ауданынан – 50%;
Жаңақорған ауданынан – 50%;
Қызылорда қаласынан – 90%;
2) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандар бюджеттерінен – 0%, Қызылорда қаласы бюджетінен – 90%;
3) 101.111 "Ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" коды бойынша аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттерінен – 0%;
4) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша бюджеттерінен:
Арал ауданынан – 50%;
Қазалы ауданынан – 50%;
Қармақшы ауданынан – 50%;
Жалағаш ауданынан – 50%;
Сырдария ауданынан – 50%;
Шиелі ауданынан – 50%;
Жаңақорған ауданынан – 50%;
Қызылорда қаласынан – 90%.

Об областном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 63.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 574 589 743,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 911 164,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 670 987,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 533 997 592,1 тысяч тенге;
2) затраты – 579 724 666,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 679 820,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 44 320 382,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 640 561,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 083 175,1 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 083 175,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38 897 919,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 897 919,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 22.05.2024 № 100 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет на 2024 год с бюджетов районов и города Кызылорды в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" с бюджетов:
Аральского района – 50 %;
Казалинского района – 50%;
Кармакшинского района – 50%;
Жалагашского района – 50%;
Сырдарьинского района – 50%;
Шиелийского района – 50%;
Жанакорганского района – 50%;
города Кызылорды – 90%;
2) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" с бюджетов районов – 0%, с бюджета города Кызылорды – 90%;
3) по коду 101.111 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора" с бюджетов районов и города Кызылорды – 0%;
4) по коду 103.101 "Социальный налог" с бюджетов:
Аральского района – 50%;
Казалинского района – 50%;
Кармакшинского района – 50%;
Жалагашского района – 50%;
Сырдарьинского района – 50%;
Шиелийского района – 50%;
Жанакорганского района – 50%;
города Кызылорды – 90%.

3. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 40 746 570 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал ауданы
4 214 863 мың теңге;
Қазалы ауданы
5 968 617 мың теңге;
Қармақшы ауданы
6 198 115 мың теңге;
Жалағаш ауданы
4 092 029 мың теңге;
Сырдария ауданы
2 036 170 мың теңге;
Шиелі ауданы
4 263 341 мың теңге;
Жаңақорған ауданы
4 895 900 мың теңге;
Қызылорда қаласы
9 077 535 мың теңге.
4. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне облыстық бюджет қаражаттары есебінен 2024 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес төмендегілер үшін айқындалады:
1) "Облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу" әлеуметтік жобасын іске асыру;
2) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге;
3) санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмекке;
4) мүгедектігі бар адамдардың құқығын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту;
5) мәдениет және спорт ұйымдарын ұстап тұру шығындары мен күрделі жөндеу;
6) жолаушылар маршрутын субсидиялау;
7) автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу;
8) инженерлік желілерді түгендеу, даму сызбаларын әзірлеу және түзету;
9) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
10) абаттандыру;
11) халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 05.02.2024 № 78 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаражаттары есебінен 2024 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес төмендегілер үшін айқындалады:
1) мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту;
2) мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыру;
3) халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу.
6. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне облыстық бюджет есебінен 2024 жылға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес төмендегілер үшін айқындалады:

3. Предусмотреть в областном бюджете на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в сумме 40 746 570 тысячи тенге, в том числе:
Аральский район
4 214 863 тысяч тенге;
Казалинский район
5 968 617 тысяч тенге;
Кармакшинский район
6 198 115 тысяч тенге;
Жалагашский район
4 092 029 тысяч тенге;
Сырдарьинский район
2 036 170 тысяч тенге;
Шиелийский район
4 263 341 тысяч тенге;
Жанакорганский район
4 895 900 тысяч тенге;
город Кызылорда
9 077 535 тысяч тенге.
4. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и города Кызылорды на 2024 год за счет средств областного бюджета определяется в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области на:
1) реализацию социального проекта "Проведение религиозно-просветительской работы среди населения области";
2) оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
3) оказание социальной помощи для возмещения затрат сопровождающих лиц с инвалидностью, получающих услуги санаторно-курортного лечения;
4) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью;
5) капитальный ремонт и содержания организаций культуры и спорта;
6) субсидирование пассажирских маршрутов;
7) капитальный и средний ремонт автомобильной дороги;
8) инвентаризацию инженерных сетей, разработку и корректировку схемы развития;
9) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
10) благоустройство;
11) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением Кызылординского областного маслихата от 05.02.2024 № 78 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и города Кызылорды на 2024 год за счет средств республиканского бюджета определяется в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области на:
1) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью;
2) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
3) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения.
6. Распределение целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и города Кызылорды на 2024 год за счет средств областного бюджета определяется в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области на:

1) газ жабдықтау жүйесін дамыту;
2) коммуналдық-шаруашылықты дамыту;
3) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
4) тұрмыстық қатты қалдықтар полигонының құрылысы;
5) коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйлерін салу және (немесе) реконструкциялау;
6) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыру;
7) көлік инфрақұрылымын дамыту.
7. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет есебінен 2024 жылға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес төмендегілер үшін айқындалады:
1) газ тасымалдау жүйесін дамыту;
2) көлік инфрақұрылымын дамыту;
3) шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру;
4) облыс орталықтарына инженерлік және көлік (абаттандыру) инфрақұрылымын дамыту;
5) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту;
6) индустриялық инфрақұрылымды дамыту;
7) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыру;
8) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
9) жылумен жабдықтау жүйелерін дамыту;
10) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
11) жылу-энергетика жүйесін дамыту;
12) жерүсті су ресурстарын ұлғайту.
8. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне облыстық бюджет есебінен 2024 жылға арналған бюджеттік несиелердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес төмендегілер үшін айқындалады:
1) кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк"" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов.
9. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет есебінен 2024 жылға арналған бюджеттік несиелердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес төмендегілер үшін айқындалады:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру;
2) кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізу.
10. Аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттерінен заңнаманың өзгеруіне байланысты трансферттердің түсімдері 19 611 352 мың теңге сомасында көзделсін.
10-1. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен облыстық бюджеттен бөлінген, 2023 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің түсімдері 549 000,5 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 05.02.2024 № 78 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-2. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыруға ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін 2024 жылға бағалы қағаздар шығару түрінде облыстың жергілікті атқарушы органымен қарыз алуы мақұлдансын.

1) развитие системы газоснабжения;
2) развитие коммунального хозяйства;
3) развитие системы водоснабжения и водоотведения;
4) строительство полигона твердо-бытовых отходов;
5) строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
6) развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
7) развитие транспортной инфраструктуры.
7. Распределение целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и города Кызылорды на 2024 год за счет средств республиканского бюджета определяется в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области на:
1) развитие газотранспортной системы;
2) развитие транспортной инфраструктуры;
3) реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
4) развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах;
5) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
6) развитие индустриальной инфраструктуры;
7) развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
8) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
9) развитие системы теплоснабжения;
10) развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах;
11) развитие теплоэнергетической системы;
12) увеличение водности поверхностных водных ресурсов.
8. Распределение бюджетных кредитов бюджетам районов и города Кызылорды на 2024 год за счет средств областного бюджета определяется в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области на:
1) кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк"" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов.
9. Распределение бюджетных кредитов бюджетам районов и города Кызылорды на 2024 год за счет средств республиканского бюджета определяется в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области на:
1) реализацию мер социальной поддержки специалистов;
2) проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов.
10. Предусмотреть поступление трансфертов в сумме 19 611 352 тысяч тенге из бюджетов районов и города Кызылорды в связи с изменением законодательства.
10-1. Предусмотреть поступления неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 2023 года в сумме 549 000,5 тысяч тенге из бюджетов районов и города Кызылорда, выделенных из областного бюджета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Кызылординского областного маслихата от 05.02.2024 № 78 (вводится в действие с 01.01.2024).
10-2. Одобрить заимствование местным исполнительным органом области на 2024 год в виде выпуска государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных программ.

Ескерту. Шешім 10-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 22.05.2024 № 100 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 811 762 мың теңге сомасында бекітілсін.
12. 2024 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с решением Кызылординского областного маслихата от 22.05.2024 № 100 (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2024 год в сумме 811 762 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2024 год, согласно приложению 4.

13. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2023 жылғы "13" желтоқсандағы
№ 63 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 05.02.2024 № 100 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение 1 к решению
Кызылординского областного маслихата
от "13" декабря 2023 года № 63
Областной бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 22.05.2024 № 100 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

237 764,0
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
5 001 231,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 177 214,0
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
126 918 081,0
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
369 205,0
085
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
4 255 762,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
274 720,0
200
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
6 687 032,9
202
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
44 155 022,0
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
39 363 070,0
768
Облыстың дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасы
12 097 097,9
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
11 292 502,3
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
804 595,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
31 941 332,4
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 476 562,4
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 390 080,2
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
904 429,7
205
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу
26 170 260,1
05
Денсаулық сақтау
20 799 150,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 196 431,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
348 424,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
329 524,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
79 808,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
267 176,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
71 649,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
50 459,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
36 142,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

237 764,0
055
Дополнительное образование для детей и юношества
5 001 231,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 177 214,0
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
126 918 081,0
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
369 205,0
085
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконыр с казахским языком обучения
4 255 762,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
274 720,0
200
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания
6 687 032,9
202
Реализация государственного образовательного заказа дошкольных организациях образования
44 155 022,0
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
39 363 070,0
768
Управление физической культуры, спорта и туризма области
12 097 097,9
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
11 292 502,3
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
804 595,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
31 941 332,4
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 476 562,4
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
3 390 080,2
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
904 429,7
205
Строительство объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"
26 170 260,1
05
Здравоохранение
20 799 150,8
253
Управление здравоохранения области
11 196 431,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
348 424,0
006
Услуги по охране материнства и детства
329 524,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
79 808,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
267 176,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
71 649,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
50 459,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
36 142,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

2 115 924,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
65 159,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 033 832,7
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
480 664,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
509 864,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
697,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызметті көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
807 109,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 602 719,1
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 602 719,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
29 074 713,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
28 291 233,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
247 726,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
687 368,0
003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
1 963 306,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 170,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 240 775,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
895 211,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедтігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
931 477,3
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
186 699,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
9 399,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

2 115 924,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
65 159,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 033 832,7
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
480 664,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
509 864,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
697,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
807 109,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 602 719,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 602 719,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
29 074 713,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
28 291 233,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
247 726,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
687 368,0
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
1 963 306,0
007
Капитальные расходы государственного органа
7 170,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 240 775,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
895 211,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
931 477,3
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
186 699,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9 399,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

513 120,2
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
9 524,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 242 392,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
4 102 468,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167 381,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
15 310,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
26 951,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
85 094,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
75 308,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3 151 616,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4 138,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
284 508,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
42 279,0
035
Иелері халықтың әлеуметтік осал топтарына жататын үй жануарларын сәйкестендіру
1 575,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
248 308,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
14 703 649,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
452 494,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
173 256,0
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
756 521,0
008
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
248 441,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау

513 120,2
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
9 524,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 242 392,0
719
Управление ветеринарии области
4 102 468,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
167 381,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
15 310,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
26 951,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
85 094,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
75 308,0
014
Провдение противоэпизоотических мероприятий
3 151 616,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 138,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
284 508,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
42 279,0
035
Идентификация домашних животных, владельцы которых относятся к социально уязвимым слоям населения
1 575,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
248 308,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
14 703 649,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
452 494,0
002
Субсидирование развития семеноводства
173 256,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
756 521,0
008
Субсидирование производства приоритетных культур
248 441,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям

004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
365 521,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 946 030,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 946 030,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 946 030,0
04
Бiлiм беру
293 907 388,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 280 331,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
88 160,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 029 703,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
162 468,0
261
Облыстың білім басқармасы
270 441 346,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
863 035,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 034 798,0
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
94 560,0
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 903 373,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
3 390 335,0
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
131 496,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
664 004,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
812 243,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
56 000,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
18 390 142,0
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
842 843,0
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
5 430 871,0
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
128 936 007,0
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
355 074,0
085
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
4 602 616,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға

004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
365 521,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 946 030,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 946 030,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
9 946 030,0
04
Образование
293 907 388,0
253
Управление здравоохранения области
1 280 331,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
88 160,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
1 029 703,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
162 468,0
261
Управление образования области
270 441 346,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
863 035,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 034 798,0
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
94 560,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организациях образования
1 903 373,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
3 390 335,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
131 496,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
664 004,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
812 243,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
56 000,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
18 390 142,0
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
842 843,0
055
Дополнительное образование для детей и юношества
5 430 871,0
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
128 936 007,0
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
355 074,0
085
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконыр с казахским языком обучения
4 602 616,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

8 434 715,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 645 999,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
254 780,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
749 843,0
003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
1 641 088,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 425 927,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
890 129,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедтігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
954 897,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
121 234,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
7 121,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
150 974,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
450 006,0
261
Облыстың білім басқармасы
736 460,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
353 988,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
147 161,0
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындармен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
107 774,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
127 537,0
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
52 256,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқытарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
52 256,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 387 400,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
36 387 400,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8 434 715,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 645 999,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
254 780,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
749 843,0
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
1 641 088,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 425 927,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
890 129,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
954 897,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
121 234,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7 121,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
150 974,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
450 006,0
261
Управление образования области
736 460,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
353 988,0
037
Социальная реабилитация
147 161,0
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
107 774,0
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
127 537,0
752
Управление общественного развития области
52 256,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 256,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 387 400,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
36 387 400,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

2)
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру;
3)
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру;
4)
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру;
5)
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру;
2.
Денсаулық сақтау:
1)
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер;
2)
Саламатты өмір салтын насихаттау;
3)
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау;
4)
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру;
5)
Жергілікті өкілді органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету;
6)
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру;
7)
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығындар.

2)
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам;
3)
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования;
4)
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования;
5)
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования.
2.
Здравоохранение:
1)
Услуги по охране материнства и детства;
2)
Пропаганда здорового образа жизни;
3)
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения;
4)
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь;
5)
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов;
6)
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан;
7)
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы.