Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифтi белгiлеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 3068 қаулысы. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қазандағы № 3654 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 31.10.2023 № 3654 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 50-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесi мөлшерде белгiленсiн:
жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетiлетiн қызметтерi арқылы немесе электрондық жол жүру картасы арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезiнде - 85 (сексен бес) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезiнде - 130 (жүз отыз) теңге.
2. "Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 09 желтоқсандағы № 16879 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 7888 нөмірімен тiркелген) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі А. Шаменов

Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщениях
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 1 сентября 2023 года № 3068. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 31 октября 2023 года № 3654
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 31.10.2023 № 3654 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", статьей 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщении в следующих размерах:
при безналичной оплате проезда через услуги оператора сотовой связи или посредством электронной проездной карты - 85 (восемьдесять пять) тенге;
при оплате проезда наличными - 130 (сто тридцать) тенге.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от июня 2020 года № 16879 "Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7888).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорда.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда А. Шаменов