"2023-2025 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 210-29/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 56-7/8 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 210-29/8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 449 847,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 737,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 182,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 440 928,8 мың теңге;
2) шығындар – 450 441,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 593,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 210-29/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 18 августа 2023 года № 56-7/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 28 декабря 2022 года № 210-29/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2023-2025 годы следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косшынырау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 449 847,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 737,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 182,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 440 928,8 тысяч тенге;
2) расходы – 450 441,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -593,9 тысяч тенге;