Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 354 "2023-2025 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 58 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 354 шешіміне "2023-2025 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –59 131 мың теңге;
салықтық түсімдер – 4 407 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 54 724 мың теңге;
2) шығындар – 60 149,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 018,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 018,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 354 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19 мая 2023 года № 58. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 354 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратерен на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 131тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 407 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0;
поступление от продажи основного капитала - 0;
поступления трансфертов – 54 724 тысяч тенге;
2) затраты – 60 149,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 018,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1 018,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.