Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 346 "2023-2025 жылдарға арналған Жетес би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 90 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысыАрал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 346 "2023-2025 жылдарға арналған Жетес би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жетес би ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 516 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 760 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 51 756 мың теңге;
2) шығындар – 52 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 346 "О бюджете сельского округа Жетес би на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2023 года № 90. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 346 "О бюджете сельского округа Жетес би на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жетес би на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 516 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 760 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 51756 тысяч тенге;
2) затраты – 52 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0".
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.