"2024-2026 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 158 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 752 мың теңге;
салықтық түсімдер –1 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56 867 мың теңге;
2) шығындар – 59 145,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -393,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –393,9
мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;

"О бюджете сельского округа Сазды на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 158.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сазды на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 826 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 874 тысяч тенге;
неналоговые поступление-0;
поступление от продажи основного капитала -11 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 941 тысяч тенге;
2) затраты – 58 219,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -393,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 393,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 393,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 22.07.2024 № 260 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Сазды ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаттың төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 158 шешіміне 1-қосымша
Сазды ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 22.07.2024 № 260 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
2024 жыл сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

используемые остатки бюджетных средств – 393,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2024 № 297 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сазды на 2024 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит офицальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2023 года № 158
Бюджет сельского округа Сазды на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2024 № 297 (вводится в действие с 01.01.2024).
тысяч тенге
Категория
Сумма на
2024 год
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5