Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 29 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176269 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 269273,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 418 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5644 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 234110,5 мың теңге;
2) шығындар – 273020,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3746,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3746,7 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3746,7 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 338
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 29. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 338 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176269) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 269273,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29101 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 418 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5644 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 234110,5 тысяч тенге;
2) затраты – 273020,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3746,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3746,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3746,7 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3 – қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 5 – қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 29 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 338 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 29
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2023 года № 338
Бюджет на 2023 год города Казалинск
Категория
Сумма, тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

19462,5
1
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
400
2
Қазалы қаласындағы 9 көшеге жаяу жүргіншілер жолдарын салу жобасының ЖСҚ-н әзірлеу және мемлекеттік сараптамадан өткізу жұмыстарына
569
3
Аяқ су айдау үшін дизелдік насосқа сұйық отын сатып алуға қосымша
533
4
Қазалы қаласы, "Қалалық мәдениет Үйі" МКҚК-ы материалдық техникалық базасын нығайту мақсатында музыкалық аппаратура сатып алуға
9366,5
5
"Қазалы орман шаруашылығы және жануарлар дүниесін қорғау" мекемесінің берген есептемесіне сәйкес шығындардың орнын толтыру үшін орман шаруашылығы өндірісі шығындарын өтеуге
3 819
6
Қазалы қаласы, Ерлепесов көшесінде орналасқан спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына

19462,5
1
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
400
2
На работы по разработке ПСД и проведению государственной экспертизы проекта строительства пешеходных дорожек на 9 улицах города Казалинск
569
3
Дополнительно к приобретению жидкого топлива для дизельного насоса для перекачки воды
533
4
На приобретение музыкальной аппаратуры в целях укрепления материально-технической базы ГККП "Городской Дом культуры" г. Казалинск
9366,5
5
На возмещение затрат лесохозяйственного производства для возмещения затрат согласно отчетности учреждения "Казалинское лесное хозяйство и охрана животного мира"
3819
6
На текущий ремонт искусственного настила спортивной площадки, расположенной по улице Ерлепесова, г. Казалинск

4 775
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 29 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 338 шешіміне 5-қосымша
Қазалы қаласы бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Қазалы қаласы
0,7
0,1
0,6

4775
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 29
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 338
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет города Казалинск
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Город Казалинск
0,7
0,1
0,6