Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 343 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 34 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 343 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176423 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97811,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95666,4 мың теңге;
2) шығындар – 97909,3 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 97,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97,9 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 343
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 34
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 343 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176423) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 97811,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тенге;
поступления трансфертов – 95666,4 тысяч тенге;
2) затраты – 97909,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 97,9 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 97,9 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3 - қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 5 - қосымшамен толықтырылсын
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 34 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 343 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 34
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 343
Бюджет на 2023 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

6 709,4
1
Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы, С.Мұқанов көшесінде орналасқан спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2 104,4
2
Қазалы ауданы, Басықара ауылындағы Т. Мұсабаев көшесін (1,162 км) орташа жөндеу жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге
1 915
3
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
4
Басықара ауылындағы аяқ су айдайтын СНП 500/10 маркалы насосты (2010 жылғы) ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1 000
5

6 709,4
1
На текущий ремонт искусственного настила спортивной площадки, расположенной по улице С. Муканова, аульный округ Басыкара, село Басыкара
2 104,4
2
На разработку ПСД работ по среднему ремонту улицы Т. Мусабаева (1,162 км) в селе Басыкара Казалинского района
1 915
3
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
4
На текущий ремонт насосов марки СНП 500/10 (2010 года) с перекачкой воды в селе Басыкара
1 000
5

Басықара ауылына аяқ су айдайтын СНП 500/10 маторына сұйық отын сатып алуға
1 490
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 34 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 343 шешіміне 5-қосымша
Басықара ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Басықара ауылдық округі

На приобретение дизтоплива для матора СНП 500/10, перекачивающего воду в село Басыкара
1 490
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 34
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 343
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет басыкарского сельского округа
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Басыкара