Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 344 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 35 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 344 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176683 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62611 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1012 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61314 мың теңге;
2) шығындар – 63193,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -582,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 582,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 582,1 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бирлик на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 344
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 35. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бирлик на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176683) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бирлик на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62611 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1012 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61314 тысяч тенге;
2) затраты – 63193,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -582,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 582,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 582,1 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 2, 3 - қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешім 4, 5 - қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 35 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 344 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 4, 5 согласно приложением 2, 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 35
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 344
Бюджет на 2023 год сельского округа Бирлик
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

1068
1
Бірлік ауылдық округі әкімшілігі ғимаратының аумағын абаттандыру (брусчатка төсеу) жұмыстарына
199
2
Әкімшілік ғимаратына мүмкіндігі шектеулі азаматтарға кіріп-шығуы үшін пандус орнатуға
669
3
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 35 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 344 шешіміне 5-қосымша
Бірлік ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Бірлік ауылдық округі
184,1
0,2
3,5
180,4

1068
1
На работы по благоустройству территории здания администрации Бирликского сельского округа (укладка брусчатки)
199
2
Установить пандус для въезда и выезда граждан с ограниченными возможностями в административное здание
669
3
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 35
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 344
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Бирлик
Наименование
Всего,
тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Бирлик
184,1
0,2
3,5
180,4