Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 352 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 43 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 352 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 177717 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылғамынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115640 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112541 мың теңге.
2) шығындар – 115640 мың теңге, оның ішінде:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Муратбаев на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 352
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 43. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Муратбаев на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177717) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Муратбаев на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 115640 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2899 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112541 тысяч тенге;
2) затраты – 115640 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 43 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандықмәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 352 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 43
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 352
Бюджет на 2023 год сельского округа Г.Муратбаева
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

13 922
1
"Ғ.Мұратбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ-нің әкімшілік ғимаратын ағымдағы жқндеу жұмыстарына
13 410
2
Ғ.Мұратбаев ауылы, Қуандық әулие -0,4 км, Қорқыт ата -0,3 км, С.Сейфуллин -0,3 км көшелеріне түнгі жарық шамдарынорнату жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге
312
3
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200

13 922
1
Текущие ремонт административного здания КГУ "Аппарат акима сельского округа Г.Муратбаева"
13 410
2
Разработка проектно-сметной документации на установке уличного освещение по ул Куандык аулие-0,4км, Коркыт ата-0,3 км, С.Сейфуллина -0,3 км в ауле Г.Муратбаева
312
3
К службе проведения государственной политики " официальное опубликование постановлений, решений и иных нормативных правовых актов акима на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200