Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 356 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 47 шешімі
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 356 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176843 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 83 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153572 мың теңге;
2) шығындар – 155550,3 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)–104,3 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 104,3.".

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Тасарык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 356
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 47
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районногомаслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Тасарык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 356 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176843) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тасарык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 155446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 83 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153572 тысяч тенге;
2) затраты – 155550,3 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –104,3 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3 – қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 5 – қосымшамен толықтырылсын
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 47 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 356 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 47
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 356
Бюджет на 2023 год сельского округа Тасарык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

68 782
1
Қазалы ауданы Тасарық ауылдық округі Лахалы ауылындағы Лахалы №2 көшесін жарықтандыру жұмыстарына (0,4 км)
3 963
2
Тасарық ауылдық клубына өрт қауіпсіздігін сақтау мақсатында өрт қалқан (пожарный щит) топтамасын сатып алуға
59
3
Тасарық ауылдық клубына сахналық шымылдырық топтамасын сатып алуға
723
4
Тасарық ауылындағы орталық саябақ алаңын абаттандыру жұмыстарына
5 000
5
Тасарық ауылдық округі әкімінің аппаратына қызметтік ғимарат сатып алуға
23 980
6
Лахалы ауылын абаттандыру жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеу жұмыстарына
980
8
Тасарық ауылындағы орталық саябақ алаңын абаттандыру жұмыстарына
30000
9
Тасарық ауылдық округі әкімінің аппаратына қызметтік ғимарат сатып алуға
2877
10
Тасарық елді мекенін аяқсумен қамтамасыз етуге (5570 м жерге қажетті трубалар сатып алуға және орнату) жұмыстарына
1000
11
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне

68 782
1
На работы по освещению улицы Лахалы №2 (0,4 км)в селе Лахалы, сельского округа Тасарык, Казалинского района
3 963
2
На приобретение пакета пожарного щита (пожарный щит) в целях обеспечения пожарной безопасности для сельского клуба Тасарык
59
3
На приобретение коллекцию сценических занавесок для сельского клуба Тасарык
723
4
На работы по благоустройству территории Центрального парка в селе Тасарык
5 000
5
На приобретение служебного здания в Аппарат акима сельского округа Тасарык
23 980
6
На разработку ПСД работ по благоустройству села Лахалы
980
7
На работы по благоустройству территории Центрального парка в селе Тасарык
30000
8
На приобретение служебного здания в Аппарат акима сельского округа Тасарык
2877
9
Работы на водоснабжению поселка Тасарык (закупка и установка труб на 5570м земли)
1000
10
"Официальное опубликование, оповещение и размещение информационных материалов указов, решений и иных нормативных правовых актов городского головы на государственном и русском языках в местных печатных СМИ" службе государственной политики

200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 47 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 356 шешіміне 5-қосымша
Тасарық ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Тасарық ауылдық округі
0,3
0,1
0,2

200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 47
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 340
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Тасарык
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Тасарык
0,3
0,1
0,2